Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit kell vinnem a kresz vizsgára?

Mit kell vinnem a kresz vizsgára?

Figyelt kérdés
Személyim nincs, de a portás ;P szerint elég a diák + lakcímkártya. A neten azt olvastam, hogy kell vizsgalap, de én olyat nem kaptam
2010. jan. 19. 01:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Pedig az érvényes személyi szerintem alapfeltétel! A vizsgalapot az első vizsgánál kapod, mi akkor kaptuk! Sok sikert!
2010. jan. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én komolyan nem értem, hogy ahova jársz elméletet tanulni ott nem adnak tájékoztatást? Vagy éppen nem oda figyelsz? Tényleg nem értem. Diákkal biztosan nem fogsz vizsgázni, el is felejtheted.
2010. jan. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

diákigazolvány nem hivatalos o9kmány.

Okmánynak számít a jogosítvány a személyi és az útlevél.

Kell személyi, de ha nincs akkor útlevéllel kiválthetod, de csak útlevéllel!!! Na meg persze a lakcímkártya

2010. jan. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hívd fel őket, de ne a portással beszélj. :) Ne úgy állíts oda be, hogy majd jó lesz valahogy. Sajnos nem veszik olyan lazán a vizsgabiztosok, mint Te.
2010. jan. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ebben az a poén, hogy útlevelem sincs
2010. jan. 19. 19:53
 6/9 A kérdező kommentje:
B+, tényleg nem engedtek vizsgázni. A diákot elfogadta volna, csak nem volt érvényesítve. Megpróbálok személyit csináltatni, csak nincs meg az anyakönyvi kivonatom sem. Lényegében "senki" vagyok
2010. jan. 20. 14:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Abban a városban ahol születtél, tudod pótoltatni az anyakönyvi kivonatot 200 ft az ára. az anyakönyvvezetőt kell megkeresni
2010. jan. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
magadat:)
2010. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azóta már megtaláltuk, vmi abszurd helyen
2010. jan. 20. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!