Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autósrádiómba van egy olyan...

Autósrádiómba van egy olyan funkció hogy megy a zene és hirtelen átvált rádióra és kiírja hogy Trafi. Most ez azt jelzi h rendesen mérnek vagy csak arra hívja fel a figyelmet h rendőr van a közelbe?

Figyelt kérdés
Ma mentem és hirtelen átváltott rádióra...és kapásból egy 50m-en belül ott állt a jard ..hozzáteszem hogy nem 50km/h val mentem !

2014. szept. 20. 08:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Még szerencse, hogy a többiek elolvasták, és tudták is értelmezni a kérdést, amiből egyértelműen kiderül, ohgy közlekedési információkat kap a kérdező.


Nem mellesleg: ha nem tudsz angolul, ne magyarázd másnak az angol nyelvet. Gy.k.: Dirt = kosz, piszok, mocsok. Dirty = koszos, piszkos, mocskos.

2014. szept. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 dirtboy ***** válasza:
21%

a nevem onnét van hogy volt egy 200as dirtbikeom.

lényegében történet egy részét kihagyva a dirboy névből a dirt a motor fajtája lenne.

tehát semmi közöm a mocskos fiú,koszos fiú stb magyarosításhoz,eszemben sem volt ez mikor megadtam ezt nicknévnek.

remélem így már világos



annak egyébként roppant nagy esélye van hogy véletlen rádióra vált /minek is váltana?/ és pont trafit mondanak be és rá 50méterre mérnek is.


na vitatkozzál most már magaddal én már unom,a kérdező sincs itt,kár folytatni.

2014. szept. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, biztos hogy azt írta: trafi, nem pedig azt, hogy TRAFFIC (forgalom)?

:)

2014. szept. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hahaha, nekem is ilyen autó kell :D
2014. szept. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

dirtboy nevű felhasználó válasza, #12, 11:58:

"annak egyébként roppant nagy esélye van hogy véletlen rádióra vált /minek is váltana?/"

Öcsisajt, hát pont erről beszélünk. Nem véletlen vált, hanem az ún. Traffic Announcement (TA) rendszer miatt, ami a fejegység egy funkciója. Biztos a tiéd is tudja, csak fogalmad nincs róla. Tessék, itt egy rövid leírás, ha értesz angolul: [link]


"és pont trafit mondanak be és rá 50 méterre mérnek is."

Amilyen sok trafi van Magyarisztánban, ez egyáltalán nem lenne csoda. Azonban - minő meglepetés - pont azért mondanak be traffipax-információt, mert mérnek. Gondoltad volna?

2014. szept. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 dirtboy ***** válasza:
0%

tud ilyet igen de zenéről nem vált át rádióra,csak rádiónál működik ez a funkció.

nekem egyedül ami zenét szakít félbe az az ha hozzá van csatlakoztatva készülék vagy pedig bluetoothon keresztül hozzá párosított készülék.

lehet hogy ez csak az alpineoknál van így és a többi zenéről is vált nem tudom,én ezért is gondoltam arra hogy valami készülék volt hozzá csatlakoztatva.

2014. szept. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Komoly összegben is mernék fogadni, hogy a te rádiód is beállítható úgy, hogy a zenéről is átkapcsoljon közlekedési infó esetén. Viszont a legkevésbé sem érdekel az Alpine fejegységed, így legfeljebb azt javasolnám, hogy rtfm.


Továbbá, hogy téged idézzelek: "na vitatkozzál most már magaddal én már unom,a kérdező sincs itt,kár folytatni."

2014. szept. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 dirtboy ***** válasza:

nem hiszem mivel nem találtam a menüben erre beállítási lehetőséget,fizikai gomb sincs erre kijelölve.


örülök hogy a végére már kulturáltabb megnyilvánulás is össze jött.

hali

2014. szept. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
a rádió befogta az antennával a radarjelet.
2014. szept. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!