Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az mtz 82 és 820 között mik a...

Az mtz 82 és 820 között mik a főbb különbségek?

Figyelt kérdés
Mivel tud többet a 820?

2014. okt. 23. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát függ attól, hogy melyik 820-asra gondolsz, de egyébként a dizájnon kívül nem sok minden. Tehát semmivel nem tud többet! (A növelt kerékméretű, meg a merevhidas valamennyivel jobban fog talajon.)
2014. okt. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a korábbiakra gondoltam főképp, de végülis mindegy, azt hittem, erősebbek valamivel talán, vagy gyorsabbak, nagyobbat tudnak emelni.. de ezek szerint csak itt-ott változtattak, gondolom. Még mindig a 82 a király! :)
2014. okt. 24. 17:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyorsabbnak nem azok, az emelést nem tudom, még ha papírilag többet is bírna minden része ugyanaz szóval nem igazán. Esetleg aminek már 45 kilós súlyok vannak az orrán, vagy merevhidas, de ott dettó ugyanaz mindenük.


Igazából egy részük gyárilag 24V-al indít, kb. a 2001-es évjáratúaktól +- 1-2 év, meg orbitosak. De az meg már a csapott orrú fekete 82-eseknél is van. (Ugye ott nincs már oszlopszervó.)

2014. okt. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz az infókat, ment a zöld kéz!
2014. okt. 25. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!