Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire veszélyes a...

Tényleg ennyire veszélyes a Nyugati és A Boráros téri aluljáró?

Figyelt kérdés
Sokan írják hogy milyen veszélyes mindkét hely, de én ezt nem igazán tapasztalom, pedig a Boráros aluljárót napi szinten, a Nyugati aluljárót pedig hetente többször használom és ami negatívabb az pár kéregető, de az sem az agresszív fajta, tehát, ha nem figyelsz rá elmegy. Nektek mi a véleményetek erről a 2 helyről?

2014. okt. 30. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Borároson nem nagyon járkálok, a Nyugatin már többször.

Hát, van egyfajta légköre, értem ezt a hajléktalanoktól származó szagokra is.

Szerintem egyáltalán nem veszélyes, lévén egy hatalmas közlekedési csomópont, meg az árusok is ott vannak, valamint WestEnd-ből is ki-be özönlenek az emberek.

Valamint rendőröket és köztereseket is rendszeresen látok cirkálni.

A kéregetők idegesítők, meg a fekete árusok, van aki lepattinthatatlan.

Meg egyszer pár kis hülyegyerek betalálta 2 lánybarátomat, nekik kicsit el kellett rendezni az arcukat, de semmi különösebb gáz nem volt.

2014. okt. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
A Boráros téren mostanában nem járok, a Nyugatinál viszont rendszeresen (néha éjjel is). Nincs semmi bajom vele. (Persze olyan, amilyen, de nem tartom veszélyesebbnek, mint bármilyen más közterületet.)
2014. okt. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem veszélyes, csak a zsebesekkel kell nagyon vigyázni, de ez a belvárosban mindenhol így van.
2014. okt. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
borároson még egyszer sem találtak be nyugatin se de az igazsághoz hozzátartozik hogy full izom vagyok 14 éves korom ellenére
2014. okt. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Borároson keveset járok, arról nem igazán tudok nyilatkozni, de a nyugatit nem tartom veszélyesnek, sok a szararc, de nem szoktak kötekedni.
2014. nov. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!