Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy van ez a kreszvizsganal...

Hogy van ez a kreszvizsganal es a vezetesnel?

Figyelt kérdés
Augusztusban voltam tanfolyamon.az elso vizsgan nem mentem at.viszont most 100%ban fel akarok keszulni,hogy biztosra menjek.mennyi ideig lehet ujracsinalni a vizsgat?egy ket het meg minimum kene.az elsosegely mar megvan.ha meglesz a kresz akkor csak siman be kell mennem az autosiskolaba es egyeztetnem kell egy oktatoval?illetve a vezetest elkezdhetem a tavaszi szunetben vagy most rogton kell?elore is koszonom a segitseget:)
2014. nov. 3. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Sikeres kresz vizsga után egyeztess az oktatóval.
2014. nov. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez eddig is nyilvanvalo volt:):)
2014. nov. 4. 00:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor kezdesz el, és azt, amit/amikor akarsz...az a lényeg, hogy ha jól tudom 1 éven belül legyen meg minden. De az oktatód erről többet tudna mondani.
2014. nov. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben!koszonom a gyors valaszt:)
2014. nov. 4. 00:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Elméleti (KRESZ) vizsga megszerzésére van 9 hónap határidő, a sikeres elméleti vizsga dátumától számolva 2 év a gyakorlati vizsgáig...

Az elsősegély vizsga megléte nem feltétele a gyakorlati oktatás megkezdésének, jelentősége a sikeres vizsga után lesz csak: a vizsgaigazolást csak az elsősegélyvizsgát igazoló lap bemutatása után adja ki a közlekedésfelügyelet (tehát akinek nincs elsősegély vizsgája, nem kaphat jogosítványt - kivéve, ha mentesített személy pl. orvos, ápoló, gyógytornász)


Elméleti vizsga után általában azt szokták javasolni, hogy kezdje el a tanuló a vezetést tanulni, ne halogassa, ha nincs rá különösebb oka.

Nehéz megjósolni előre, hogy a gyakorlati oktatás időben meddig fog elhúzódni, lehet néhány hét az egész, de lehet több hónapig is eltart, s ha a példádnál maradva csak a tavaszi szünetben kezded, lehet majd csak a nyár végén, vagy jövő ősszel lesz jogosítványod.

Tanulás alatt az csak előny, ha az oktató mellett ismerkedsz a téli vezetéssel - mondjuk az nem egy örömteli pillanat, ha ónos esőben, hófúvásban van a vizsga.

2014. nov. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!