Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Első alkalommal mit csinálunk...

Első alkalommal mit csinálunk vezetésnél?

Figyelt kérdés
Ma lesz az első vezetésem, kicsit izgulok, hogy ma mi is lesz pontosan abba a 2 órába. Valaki el tudná mondani?

2012. szept. 21. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Rutinpálya. Elmagyarázzák nagyjából, hogy mi micsoda aztán go. Csúsztatod a kuplungot és bohóckodtok egy sort. Lesz szlalom, tolatás, Y forduló, emelkedőn elindulás, parkolás tolatva 90 fokban, járda mellé párhuzamosan, illetve ugyanezek előremenetben. Nem kell izgulni, hamar belejössz, mint kiskutya az ugatásba:)
2012. szept. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én is feltettem már, de mindenki csak össze-vissza írt arról, hogy általában milyenek voltak a vezetés órák, az elsőre nem kaptam választ :(

Én csak jövő héten megyek először, szóval most még nem tudom én sem megmondani, viszont azt szeretném megkérdezni, hogy hogyhogy neked 2 óra?? Úgy tudtam, 50 perces egy óra!

2012. szept. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyszerre mindig 2 óra van, így nem tűnik fel, hogy lecsalnak óránként vagy 20 percet. A vége felé nekem már nem volt másfél óra, a két óra.
2012. szept. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen 50 perc, tehát 1:40 perc lesz, ha nem tart szünetet, csak én 2 órának írtam.:)

Én úgy tudom, hogy első alkalommal már forgalomba is megyünk, bár igaz csak gyér forgalomba, de megyünk.

Kicsit félnék első nap már autók közé állni.:DD

Nagyon izgulok, hogy mi lesz ma.:)


Várok még tapasztalatokat, véleményeket a vezetés tanulással kapcsolatban.

2012. szept. 21. 10:14
 5/9 A kérdező kommentje:

Na ugye 1:40 perc volt az első óra.:)

Nekem forgalom nem volt. Rutin pályán kanyarogtunk, meg egy zsákutcába váltogattunk. Jó volt, élveztem nagyon. Csak hamar letelt az idő.:/ Meg azért ügyetlenkedtem is rendesen. :D

2012. szept. 22. 15:37
 6/9 anonim válasza:
53%
Kérdező voltál már azóta megint?:) Hogy megy?
2012. szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én már 3 alkalommal voltam. Szerdán megyek legközelebb. Voltam forgalomba is. Én nagyon élveztem, hibáim voltak, de majd alakul.:)) Várom, hogy menjek megint.
2012. szept. 29. 10:37
 8/9 anonim válasza:
53%

De jó!:)

Én ma voltam először.

2012. szept. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én ma voltam először, holnap meg megyek másodjára. Mondjuk, nekünk ma csak 1 óránk volt,de nagyon tetszett :)
2013. szept. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!