Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy lehet eljutni Pécsről...

Maya Bunnyheart kérdése:

Hogy lehet eljutni Pécsről Budapestre? Többi lent!

Figyelt kérdés

Szóval én Pécsi vagyok és szeretnék eljutni Budapestre a Syma csarnokba,le tudnátok nekem írni pontosan hogy merre kell mennem,ezt értem úgy hogy hol kell leszállnom a vonatról és hogy hogy jutok el a Syma csarnokig, és hogy mennyi a jegy a vonatra egy 18 év alatti személynek és egy 50-55 év közötti szülőnek? Válaszotokat köszönöm!

Üdv



2014. nov. 4. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a vonatod, a Délibe érkezik, akkor 2-es metróval, a Puskás Ferenc Stadion megállóig kell utaznod.

Ha a vonatod, a Keletibe érkezik, akkor a pályaudvar, Kerepesi úti oldalán sétálj ki és vagy, a 80 - 80A trolikkal utazz 4 megállót, ugyancsak a Puskás Ferenc Stadion-ig, bár az nem nagy táv, így, le is sétálhatod.

Ha busszal jössz a Népligetig, akkor az 1-es villamosra szállj fel és egészen, a Puskás Ferenc Stadion megállóig kell utaznod vele.

Mind a három megoldás esetében, elég egy vonaljegy, bár, mint írtam, a Keletitől való sétát, akkor, még, jegyet sem kell venned.

2014. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pécsről a Keletibe járnak a vonatok. Onnan közel van gyalog. Vagy troli vagy metró a Puskás Ferenc Stadionig
2014. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
gyalog a kerepesin a Keletitől a Stadionokig? hát nem egy kellemes élmény. a metró a legegyszerűbb...
2014. nov. 5. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"és hogy mennyi a jegy a vonatra egy 18 év alatti személynek és egy 50-55 év közötti szülőnek"

[link]

2014. nov. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!