Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » KRESZ tanfolyamon az egészségü...

KRESZ tanfolyamon az egészségügyi rész meddig tart?

Figyelt kérdés
Oltogatók kíméljenek! (Pl Hívd fel őket! Felhívtam, ők se tudják hogy fogják majd összenyomorítani az órákat....)

2014. dec. 1. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahol apum oktat ott egy nap. 9-17 között. Kb. De amikor a férjem volt fél 10től 6ig tartott.
2014. dec. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Elnézést.Nem értem a kérdésedet...(?)

Amikor aznap elkezdik az oktatást...az általad leírtak alapján teljes 8 órás oktatási nap.

2014. dec. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem változó hogy hogy adják le. Gondolom van egy adott óra szám amit le kell adniuk. Nekem kétszer 4 óra volt.
2014. dec. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem is voltam EÜ tanfolyamon, mivel már középsuliban tanultunk elsősegélyt, és az elég volt az EÜ vizsgára.
2014. dec. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minimum 12 óra maximum 24 óra.

Ezt a megyei Vöröskereszt dönti el és az autósiskolád, ha kapcsolatban vannak, de legtöbb esetben kapcsolatban vannak.

Bár én ezt kibővíteném minimum 40 órára, maximum pedig a csillagos ég! :) 12-24 óra nagyon kevés!

2014. dec. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!