Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mivel jársz dolgozni? Milyen...

Mivel jársz dolgozni? Milyen messze van a munkahelyed?

Figyelt kérdés

A munkáltató fizet valamit az útiköltségbe?

Megéri azzal utaznod amivel vagy nincs más választásod?


2014. dec. 17. 09:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Biciklivel.Nem tudom fizetné-e az utazást,eddig nem érdekelt.Lassan kezd aktuális lenni a kérdés,erősen gondolkodom rajta,elmenjek-e innen.3 km-re van a munka,de ha máshová mennék,min.15 inkább 25 km-re lenne más munka ettől a cégtől.
2015. jan. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja,igen megéri biciklivel menni,mert addig érzem jól magam egész nap.
2015. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Tömegközlekedés (metro, busz, esetleg vili másik útvonalon). Annyira nincs messze a munkahelyem, most 10 km, eddig 20 km-re volt Bp-en... Most kb 40-45 perc az utam, nagyon jónak számít (persze viszonyítás kérdése).


Nem fizeti a munkáltató, de "cserébe" jó fizut kapunk.


Végülis megéri tömegközlekedéssel, mert a felszíni közlekedés reggel a belvárosban néha lehetetlen. Igaz, hogy a metro elé is be szoktak ugrani néha, vagy műszaki hiba miatt áll a rendszer, de erre kevesebb az esély minthogy a Hungária krt. beáll.

2015. jan. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

autoval 50 km odavissza, nem fizetik, de amennyibe kerül a tankolás azt még megtudom sporolni máson, meg kb annyit emeltek, hogy igy kb amennyi megmarad a tankoláson kivűl, annyi volt 2 éve össz a fizu. Nálam a busz 1,5 ora alatt ér be(falujáro) autoval kb 20-25 perc. Másrészt nálam rátesz az is, hogy van egy kis ilyen autok iránti hobbim, rajongás aztán amiota van jogsim nem buszoztam így innentől egyértelmű.

Én így fogom fel: más megengedheti szemrebbenés nélkül, hogy tőbb ezret( tizezret) elköltsön pl cigire, vagy egyéb totál haszontalan dologra és persze mellette panaszkodik a fizetésre, én nem cigizek nem iszok se egyéb felesleges dolog így ez belefér, és nem mellesleg egy jó nap indito a szeretett verdámmal inditani a napot mint a buszon ülve mint a heringek és csak hallgatni a sok panaszkodást. Simán megér ennyit az autós járás, és hazafele is rögtön jo kedvre derít kis levezetés, a busz meg csak viszi tovább a melos hangulatot.

2021. aug. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!