Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nincs olyan, hogy unod a...

Nincs olyan, hogy unod a munkahelyed, a munkád, a kollegáid és valami teljesen másra vágysz, de nem tudod pontosan mire. Hogyan szoktad magad feldobni, hogy legyen kedved dolgozni? Mi motivál téged?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol?
2011. júl. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ügyfél menedzser.
2011. júl. 27. 14:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Szívemből szóltál! Én igyekszem magam úgy vígasztalni, hogy máshol sem jobb, ott is van rossz főnök, kollega, munka stb. Meg próbálom az előnyeit nézni, pl fizu, már bedolgoztam magam, nem kell halálra kepeszkednem, hogy bizonyítsak, ha csak ki kell szaladnom sosben vhova mindig megoldható. Közel van a lakhelyhez, fizetik az utazást, van kajajegy, jutalom stb. Szóval próbáld a pozitív oldalát nézni kedves sorstárs.:)
2011. júl. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg annyira nehéz manapság új állást találni...
2011. júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez gyerekvállalás előtt volt. Uh el is jöttem szülni. Na most már sokszor jól jönne a régi csendes irodám, internettel, kv automatával, felnőtt emberek társaságával!
2011. júl. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha így érzel, akkor szerintem keress egy másodállásként egy vállalkozást. Olyat, amiben van kihívás, jövedelem, aminek van piaca. Én ezt tettem, több szempontból sem bántam meg.
2011. júl. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!