Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A sárgával jelölt autópálya-sz...

A sárgával jelölt autópálya-szakaszt használhatom-e a kocsimmal. Ha csak Komárom-Esztergom-megyei ill. Pest-megyei matricám van és Fejér-megyei nincsen?

Figyelt kérdés

[link]


A kérdés az térképen látható M1 szakaszra vonatkozik, amit sárgával jelöltek. Ez a szakasz Fejér-megyéhez tartozik egyébként, de a sárgával jelölt részekre a szomszédos megyék matricáit is lehet használni bizonyos feltételekkel, de ezt nem tudom mit jelet.



2015. jan. 1. 08:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
-nem használhatod,de ez értelemszerű
2015. jan. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

szerintem igen


szerintem, csak egy kicsit kell használni az agyadat hozzá és értelmezni kell a kérdést

2015. jan. 1. 08:20
 3/24 anonim ***** válasza:
49%
hülyeség az egész, ők sem tudják. Hivatalosan megkérdezték őket újságírók tegnap és azt válaszolták, hogy a trövény hatályba lépéséig nem tudnak válaszolni. Vagyis a hatályba lépés előtt 5 órával még foglmuk sem volt róla, hogy mi fog életbe lépni. Ez a törvény egyszerűen egy értelmezhetetlen hülyeség, egy sarcolás, és egy teljesen dilettáns módon kitalált dolog.
2015. jan. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

ha Pestről jövök Komárom felé és pesti matricám van, akkor Bicskéig mehetek?


ha Komáromból megyek Pestre, és csak komáromi-megyei matricám van, akkor Bicskéig mehetek?


Ha van pesti és komáromi matricám, akkor mi van?

2015. jan. 1. 08:27
 5/24 anonim ***** válasza:

"szerintem igen


szerintem, csak egy kicsit kell használni az agyadat hozzá és értelmezni kell a kérdést"


Neked is csak egy kicsit kell használni az agyadat és értelmezni ami a jelmagyarázatban le van írva!


Nem az va oda írva, hogy "Jelölt megyei VAGY irány szerinti szomszédos megyei matricákkal használható", hanem az, hogy "Jelölt megyei ÉS irány szerinti szomszédos megyei matricákkal használható"


A te értelmezésed szerint Veszprém megyei "matricának" nem is kellene lennie, hiszen azt a szakaszt Fejér és Somogy megyei fizetéssel lehet használni, pedig nem! A kormányszóvivő napok óta azt papolja, hogy milyen jó lesz, mert a Balatonra elég lesz 20 ezerért 4 "matricát" venni. Így Siófokig kell a Pest-Fejér-Veszprém-Somogy megyei útdíj.

2015. jan. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

"ha Pestről jövök Komárom felé és pesti matricám van, akkor Bicskéig mehetek?"


Nem, akkor Herceghalomig mehetsz.


"ha Komáromból megyek Pestre, és csak komáromi-megyei matricám van, akkor Bicskéig mehetek?"


Nem, akkor Tatabánya-ővárosig mehetsz.


"Ha van pesti és komáromi matricám, akkor mi van?"


Akkor az van, hogy Tatabányánál lehajtasz és kerülsz egy rövidet Zsámbék felé, majd Herceghalomnál felhajtasz. Vagy megveszed a Fejér megyei "matricát" is.

2015. jan. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Pl, ha Tatabányáról el akarok jutni a bicskei csomópontig autópályán, akkor kell a fejér-megyei matrica is?
2015. jan. 1. 09:18
 8/24 anonim ***** válasza:
Ott a válasz a jelmagyarázatnál(utolsó sor): Ha megvan a szomszédos(Pest és Komárom megyei) matrica, akkor használhatod a Fejér-megyei nélkül!
2015. jan. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
félek, hogy nem
2015. jan. 1. 10:03
 10/24 anonim ***** válasza:
Ha félsz, akkor ne indulj útnak!
2015. jan. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!