Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ki van már rakva a kötelező...

Ki van már rakva a kötelező matricára figyelmeztető tábla a 4-es gyorsforgalmi úton Budapest felé?

Figyelt kérdés
Most elsején hajnali három fele jöttem azon az úton, de csak most olvastam, hogy mától fizetős azaz útszakasz, viszont én nem láttam az erre figyelmeztető táblát. Ha nem volt kitáblázva, akkor nem vennék feleslegesen egy éves matricát, mert akkor elméletileg pótdíjat se szabhatnak ki. Tud valaki erről valamit infot?
2015. jan. 1. 20:14
 1/2 Dörmögő ***** válasza:
100%
Sokfelé nincs még kitáblázva, de ettől még fizetős. Az én elméletem is azt mondja hogy addig nem szedhetnének érte pénzt amíg nincs kint a tábla, de a kormánypárt pénzéhsége felülírja a logikát és a gerincességet.
2015. jan. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dörmögő ***** válasza:

Egyébként itt egy cikk ami ehhez kapcsolódik.

[link]

2015. jan. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!