Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Felkerült...

Most mit csináljak? Felkerült egy tilosban parkolókkal foglalkozó oldalra egy kép rólam ahogyan szabályosan várakozok, hogy kérhetném a kép törlését?

Figyelt kérdés
A nevezett kép: [link]
2010. febr. 5. 10:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Az a fehér sraffolás az aszfalton azt jelenti, hogy forgalomtól elzárt terület. A széle záróvonal, így semmilyen mozgó, vagy álló járművel nem szabad érinteni, áthaladni, parkolni rajta. A képen látható parkolás tehát teljesen szabálytalan!!
2010. febr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Honnan tudjuk, hogy ez a te autód, ha még a rendszám sem látszódik? ;-)
2010. febr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

Na, ezt nem egészen értem.

1. Ha így tették fel a képet, akkor az autó rendszáma nem látszik, tehát mások számára nem egyértelmű, hogy te voltál az.

2. Ez a parkolás nekem nem tűnik szabályosnak, mert - ha emlékeim nem csalnak - az ilyen felfestéssel jelölt területet nem szabad autóval érinteni sem.

3. Ha mégis úgy gondolod, hogy igazad van, akkor az oldal szerkesztőinek kell egy szép, visszafogott hangvételű e-mailt írni, ahol alátámasztod, hogy ez a parkolás szabályos volt és nincs okuk emiatt pellengérre állítani téged.

2010. febr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Az a helyzet, hogy kicsit se szabályos ez a parkolás. Akár te voltál akár csak valakit feltettél ide, hogy minél többen lássák.
2010. febr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%

Az még hagyján, hogy valaki tilosban parkol, de hogy mindezt azért, mert fogalma sincs a KRESZ-ről, és ennek hangot is ad...

Teendőd: add le a jogsidat a legközelebbi okmányirodában!

2010. febr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

juj.....


Ezt tök szabálytalan, inkább ide sem írtam volna. Mióta van jogsid?

2010. febr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%

"ahogyan szabályosan várakozok"


Gyorsan vedd elő a kresz-könyvet és nézd meg a forgalomtól elzárt területnél a tartalomjegyzéket. A kép törlését kérheted, de ne hivatkozz arra, hogy ez szabályos, mert csak kiröhögnek...

2010. febr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ez szabályos akárki akármit is mond. Jogsim már 5 éve van
2010. febr. 5. 11:47
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
Már ne haragudj, de a forgalomtól elzárt területen mióta parkolunk?
2010. febr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%

Tényleg szabályos: a járdán állsz, záróvonalon és forgalomtól elzárt területen. Én meg a jótündér vagyok balettruhában...:))))

Mindegy, ha neked szabályos, akkor máskor is állj így, csak ne hangoztasd, hogy mennyire nem tudod mit csinálsz.

2010. febr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!