Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez? Ti mit...

Szántóvető kérdése:

Mit szóltok ehhez? Ti mit tettetek volna a teherautó sofőr vezetője helyett ebben a szituációban? Kíváncsi vagyok a véleményekre.

Figyelt kérdés

2015. jan. 15. 19:05
 1/4 A kérdező kommentje:
2015. jan. 15. 19:06
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de szerintem vagy elütöm a részeget, vagy jobbra rántom a kormányt. De semmiképpen nem a szembejövővel karambolozok!


Durva, hogy meghal egy ártatlan ember ilyen véletlen miatt.

2015. jan. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 egySanyi ***** válasza:
Mi nem voltunk ott nem láttuk esetlegesen az út szélén a villanyoszlopot... A sofőr így döntött abban a szűk 1-2 másodpercben amikor meglátta és felfogta, hogy mit lát. Lehet nem volt túl jó döntés. Most egy részeg idióta miatt egy ártatlan halt meg. Részvétem a családjának.
2015. jan. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó döntést hozni lehetetlen. A teherautó nagy biztonságot ad, ezt tudom, vezetek is nagy vasakat. Egy baleset elkerülésem volt, igaz személyautóval, kapásból jobbra húztam, mert jöttek szemből, én meg nem akartam nem hogy meghalni, de még sérülni sem, az utasomnak tört egy csontja, nekem meg volt egy kis fejsérülésem. 1 másodperc alatt nem hogy dönteni, végiggondolni sem lehet.

Szerencsére nem tudom teherautóval milyen lehet, volt egy necces dolgom még régen, kanyarba belementem tempósan, majd ott álltak az autók a kanyar után mert egy motoros elesett vagy mi volt vele, persze semmi jelzés nem volt hogy baj van, fékeztem becsülettel, csakhát az se volt a helyzet magaslatán, így vagy megállok, vagy nem. Utóbbi jött be, már majdnem állóra fékezve mentem fel a padkára, majd csúszott be az eleje az árokba, az utolsó kocsi mellé. De azon nyomban ki is jött hátramenetben. Bár itt fel tudtam készülni, nem nagyon volt mit tenni mert szűk egy sávos út, de itt is jobbra mentem. Pedig még bal kezes is vagyok

2015. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!