Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elsősegélyvizsgán melyik...

Elsősegélyvizsgán melyik stabil oldalfekvést kell bemutatni?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a vizsgám (Debrecen) és nagyon parázok, mert csak rosszakat hallottam.. :S Voltam tanfolyamon tavaly. kb már semmire nem emlékszem. Van könyvem azt tanulgatom, olvasgatom de 2 stabil oldalfekvés is van benne.. Én sok helyen az I. félét látom és az is tűnik könnyebbnek de mi a II.-est tanultuk a tanfolyamon amit viszont szinte sehol nem találok neten.. A forgalmim már megvan, jó lenne ha sikerülne elsőre, de mindenki azt mondja h itt nagyon szemetek :( Nektek melyiket kellett bemutatni? (A II.-es a váll kiemelős) Remélem érthetően írtam xD Köszi a válaszokat!
2010. febr. 8. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%

nincs kétfajta stabil oldalfektetés.

csak több módja van hogy összehozd vagy éppenséggel hogy elbáltázd.

2010. febr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

Kérdezd meg a vizsgáztatót... :) Én 2 éve vizsgáztam, és csak 1 oldalfekvést tanultunk. Az órák felén ott se voltam, azt mondta a tanár h nem gáz , neten fenn vannak a kérdések, de csak a régiek voltak fenn... szóval próba cseresznye, és pont jókat húztam :) Amiket tudtam :)

[link]

2010. febr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igen úgy értettem h két variációval lehet megcsinálni van I és II.
2010. febr. 8. 15:26
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

az mindegy, hogy melyiket mutatod be, csak jó legyen.

viszont most a tavaly októberben bevezetett újraélesztésen szeretnek buktatni. engem majdnem meghúztak, de oldalfektetést pl nem is kérdezték

2010. febr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Pedig 2 fajta stabil oldalfekvés van. És nem a kivitelezésben különböznek, kedves első. aki nem ért hozzá, ne szólaljon meg...



Kérdező: Bármelyiket bemutathatod, mert mindkettő jó. Javaslom készülj azért úgy, hogy nem csak az egyiket kell bemutatnod. Azzal meg csak jobb színben tűnsz majd fel, ha az egyiket kérik és a másikat is bemutatod :)


Egy eü-s.

2010. febr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a pontos választ! :)
2010. febr. 8. 16:01
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem kb 3hónapja volt a vizsgám!

Az oktatóm 2fajtát mutatott be tényleg, de mi az egyszerűbbet gyakoroltuk!

Teljesen mindegy melyiket mutatod be, mindegyiket elfogadják csak jó legyen!

Mondjuk az én vizsgámon nem is kellett bemutatni, csak ujraéleszteni és 2 tételt elmondani!:)

Most a forgalmimra gyúrok!


Neked sok szerencsét holnapra! Nem olyan nehéz!:)

20/L

2010. febr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Na sikerült? :D

Utolsó volt:)

2010. febr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek! Igen, sikerült!!! :) Nagyon laza volt a dolog, feleslegesen paráztam :D És már a jogsit is megigényeltem! Remélem a héten megkapom :)
2010. febr. 9. 20:21
 10/12 anonim ***** válasza:

Mondtam én, hogy nem lesz nehéz:)

Pénteken v. hétfőn tuti megkapod!

De jóó neked, bárcsak már én is mindenen túl lennék!:)

2010. febr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!