Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Valaki aki már az új kresz...

Valaki aki már az új kresz szerint csinálta meg a kreszvizsgát kérem segitsen?

Figyelt kérdés

találtam egy oldalt ahol elvileg az a kérdéssor található ami a kreszvizsgán viszont szeretnék meggyözödni arrol hogy tényleg az :)

[link]

de ha valaki csak annyit leirna h milyen az uj dizájnja annak is örülnék :)

mer elvileg kék fehér háttér és már nem ugy van mint régen hogy egyböl továbbléptet hanem rámész egy válaszra és nyillal tovább léptetsz és eközben alul egy zöld csík megy valaki mondja hogy télleg ezaz :)



2015. jan. 30. 23:31
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Én ma csináltam meg sikeresen, a design olyan,mint a www.kresztanulasotthon.hu oldalon, erre én előfizettem, a tanfolyamon is ezen tanultunk. A szakoe.hu oldalon is gyakoroltam, ebből a kettőből simán megvolt a vizsga, minden kérdéssel találkoztam már. Szerintem nem volt nehéz, az alapfogalmakkal kezdődik (út fogalma,stb.) és műszaki kérdésekkel fejeződik be.

2015. febr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ami a szakoe.hun van azok lesznek kérdések?
2015. febr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mondjuk úgy, hogy sok kérdéssel találkoztam, ami a szakoe.hu-n volt, de semmi ismeretlen kérdés nem volt, mindegyikkel találkoztam már, max. máshogy volt megfogalmazva, és több válaszlehetőség volt. Mondjuk én a kresztanulasotthon.hu oldal tesztjeivel együtt csináltam, így biztos volt a siker.
2015. febr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Válaszolva a kérdésedre, alul nincs zöld csík, ami az időt jelzi, az fent van a jobb sarokban, érintőképernyős monitoron nyomkodod a megfelelő választ. Ha később akarsz válaszolni egy kérdésre, akkor tovább lehet lépni, és a végén kiadja neked újból a kérdést,hátha akkor eszedbe jut a válasz. De ha szorgalmasan csinálod a szakoe.hu-s teszteket, nem ér meglepetés :-)
2015. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
köszi és gratula
2015. febr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :))
2015. febr. 7. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!