Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Gaz 66-tal húzhatok pótkocsit?...

Gaz 66-tal húzhatok pótkocsit? és milyen jogsival? Többi lent

Figyelt kérdés

van egy zöld rendszámos gaz-om. ahoz szeretnék most zöld rendszámot, zöld rendszámos póttal, ami azt takarja, hogy a saját felépítménye lenne rajta, az autón meg plató. na most ez mennyire kivitelezhető, és első sorban milyen kategóriával lehet vezetni?

válaszokat előre köszönöm



2015. febr. 1. 13:03
 1/6 A kérdező kommentje:
úgy akartam írni, hogy van egy gaz-om. ahoz kéne
2015. febr. 1. 14:29
 2/6 anonim ***** válasza:
M-s rendszámmal tudtommal nem húzhatsz pótkocsit. Hogy milyen jogsival lehet vezetni az jó kérdés
2015. febr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
elvileg saját tartozékát lehet húzni ebben az esetben dobozos pótkocsit. vagy legalább is remélem :)
2015. febr. 3. 15:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy külön rendszámos pótkocsi szerintem nem tartozék. De a keleti országrészben jó pénzért még mindig bármit lepapíroznak
2015. febr. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:) és azt nem tudod véletlen, hogy T-vel lehet e vezetni? mert elvileg lassú jármű a zöld rendszám csak elvileg ez C kat. járműről lenne szó
2015. febr. 4. 16:50
 6/6 A kérdező kommentje:
megtudtam, hogy lehet húzni t kategóriával és tartozákát
2015. febr. 11. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!