Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A szomszéd tönkreteszi a...

Martin0226 kérdése:

A szomszéd tönkreteszi a bejárót! Lehet ellene valamit tenni?

Figyelt kérdés
A szomszéd háza előtt nincsen hídgyűrű, ennél fogva híd se és a mi bejárónkat használja, tönkreteszi. Ha hoznak fát a több tonnás járművel nem tudnak majd bejönni, elakad. És nem fogom a szomszéd miatt az utcáról hordani a fát! Jogilag közterület, de én fizettem a híd javításáért és én nyírom a füvet, én gondozom. Lehet ellene tenni valamit?

2015. márc. 2. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk beszélhetnél a szomszéddal, hogy ezt ne csinálja.
2015. márc. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az nem segít. A másik szomszéd kocsikkal áll a bejáróján és azért jár itt ki.
2015. márc. 2. 16:05
 3/11 anonim ***** válasza:

Na várj. Ha te használod a bejárót, attól nem megy tönkre, ha meg ő használja, akkor tönkremegy? Hogy is van ez?


Ha közterületről van szó, akkor annyit tehetsz, hogy megbeszéled a szomszéddal, hogy ne járjon át a házad előtti hídon/átereszen. Ezt ő vagy akceptálja, vagy nem. Esetleg megbeszélhetitek, hogy ő is szálljon be valamennyivel a karbantartásba.

2015. márc. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nincs kocsink. Csak fás autó jár be. De ha szétjárja, sárosra, akkor az se fog tudni bejönni!
2015. márc. 2. 16:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Aszfalt, beton, téglaaprólék, stb.
2015. márc. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én költsek rá azért, hogy ő tudjon járkálni?
2015. márc. 2. 16:16
 7/11 petizacc ***** válasza:
Lekeríted a telkedet és a kerítéstől nem tud áthajtani a te területedre. (Már ha úgy helyezkednek el a házak.)
2015. márc. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hosszú utca, egymás melletti házakkal. Itt nem hiszem hogy tudnák keriteni...
2015. márc. 2. 16:19
 9/11 anonim ***** válasza:

Na, de ezért mondom, hogy beszéljétek meg a szomszédoddal, anélkül nem megy. Néma gyereknek az anyja sem érti a szavát.


Ha pedig nem megy, béreld ki a területet az önkormányzattól és kerítsd le. De ez rengeteg pénz.

2015. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

te miértkaptál hidat,

és ő miért nem kapott ???


(ezek szerint kénytelen a tiéteket használni

2015. márc. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!