Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Velemenyeket varok a Debreceni...

Gery92 kérdése:

Velemenyeket varok a Debreceni orban autosiskolarol?

Figyelt kérdés
Nyaron szeretnem csinalni a jogositvanyt, azert kerdezem es sokan ajanlotak es mar az oldalukat is megneztem jonak es korekteknek tunnek.

2015. márc. 3. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ő náluk vizsgáztam 2 éve. Semmiféle olyan dolgot nem észleltet ami miatt rossz véleményem lenne róluk. Elmentem beiratkozni, megcsináltam amit kellett és már kész is volt a jogsi :) Se lehúzás, se direkt buktatás, semmi ilyesmi nem volt. Elég sok oda a jelentkező, ha olyan oktatót fogsz ki akinél sokan vannak, akkor ritkán tudsz majd tudni vezetni.
2015. márc. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Melyik oktatot ajanlod 1-es???
2015. márc. 4. 13:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kókainál voltam de ő hozzá sokan mennek mert ő az elméleti gyakorló is. Ő rendes de sok idő lesz a vezetés ha őt választod.
2015. márc. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Melyik a legjobb autos iskola Debrecenben? Es olcso is legyen
2015. máj. 12. 21:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Már azt hittem rég levizsgáztál... Menjél már el az egyikhez ne szarakodj annyit. orbán, koroknai ezek..
2015. máj. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csak meg kene egy kis penzt osszerakni
2015. máj. 14. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!