Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elso autonak mit ajanlanatok?

Bmwforever97 kérdése:

Elso autonak mit ajanlanatok?

Figyelt kérdés

Friss jogsisvagyok!.

(1 eve)

3500000-600000 forintig amit nem tul draga fenntartani

Bmw-t ne legyszi :D.


2015. márc. 3. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Alig pár éve volt egy ilyen kérdésem és a 90'-es évekbeni Toyotát javasolták. Az, hogy melyik, azt most passzolom, de ha gondolod, akkor előkereshetem neked.
2015. márc. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy mindenható e36 316i jó is lesz. Annyian mondják itt hogy lehet vele csajozni meg egy forintot nem kell rá költeni vétech.. izé vétel után.

Ennyiből én biztos benzinest vennék és nem a szintén sosem kell szervizelni 1.9 TDI szmókendsármot.

Mondjuk egy Focus, G Astra 1.4-1.6, Civic 1.4 vagy 1.6 (nem Vtech), valami VW konszernes 1.6.

2015. márc. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez viccnek készült? A név és a leírás ellentmondása miatt kérdeztem.


600 000 forintért én is meggondolnám a Toyotát, bírom a békalámpásnak, vagy bmwlámpásnak is hívott 2000-es évek eleje körül gyártott Corollákat:

[link]

Vagy Avensist is letet már talán találni ennyi pénzért:

[link]

De egy Astra G sem rossz választás ezért a pénzért.

2015. márc. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
95-96-os 1.6-os Opel Astra, olcso, fenntartasa is, keveset eszik es az alap dolgok megvannak benne. Remek kezifekes parkolo manovereket lehet vele bemutatni, motorja jol huz, elso autonak hibatlan! :D
2015. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!