Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról,...

Mi a véleményetek azokról, akik deviza, stb hitelre vettek valami rettenet hulladék autót?

Figyelt kérdés

És úgy tudnak púposkodni benne az utakon, lenézve a régi, de megbízható járgányok tulajait, akik ne adj isten maguk szerelik az autóikat, és át nem ülnének valami új, pl Citroen szara pikasszó és társaiba, még ha nyernének is a lottón, akkor se.

Itt csak azokra gondolok, akik csak azért ülnek egy ilyen hulladékba, mert az új, és nehogy már vegyen egy régi, 18 éves német/japán autót. De olyan hülyék hozzá, hogy arra nem képesek, hogy utánanézzenek, mit akarnak venni.



2015. márc. 15. 05:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Kiadtad magadból minden feszkódat? Nagyszerű, akkor ülj be a 20 éves BMW-dbe, nyomasd benne MC Anyádkínját, azt' legyél te a telep császára. A többi embernek pedig engedd meg nagy kegyesen, hogy másképp gondolkodjon, mint te.
2015. márc. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az a véleményem, hogy egy kishitű, irigy ember vagy, aki nem tud mit kezdeni unalmas, lapos életével. Persze az is lehet, hogy csak trollkodsz itt és vigyorogva lesed az ilyen válaszokat. Egykutya.
2015. márc. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

Mindenkinek a magánügye,de ettől függetlenül értem mire gondolsz.

Egyrészt szerintem autót venni hitelre,akár használtat is a legnagyobb szívás,de szinte minden hiteles dolog szívás.

Sajnos sokan a külsőségekre adnak,mert a sok primitív buta ember (csajok) ezt nézi.

Ez egy magyar betgség,hogy a hülye proller gondolkozni csak addig tud,hogy amikor kimegy az utcára,azt lássák,hogy ő menő,és telik neki erre arra.

Amúgy pedig a mostani új autók már a számítógépes technikáról,és a fogyasztói társadalomról szólnak.

Szerintem sokkal becsülendőbb az,amikor egy ember pont hogy nem az új csilivili komputeres divatvilág majmolója.

2015. márc. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Honnan tudod, hogy lenézik? Nekem 10+ éves autóm van és még nem találkoztam olyan új autóssal, aki emiatt lenézett volna. Jól megvagyok a többi közlekedővel.
2015. márc. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Namost egy 18 eves bontoszokevenybol hulladekozni barmilyen uj autot.....
2015. márc. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
miért fáj az neked ha valaki új autót vesz!?!?a kérdés alapján meg úgy látom te megakadtál az egyedfejlődésbe és nálad a 18 éves német illetve japán autók léteznek........de akkor te vegyed az ilyen lefingott, 20 gazdás, millió km-es vackokat!!!
2015. márc. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

A Kérdező azokra haragszik,akik tehetősnek néznek ki az új kocsival,közben nyakukon a hitel e miatt.

Tulajdonképpen megéri nekik az önteltségért,presztízsért bukni a százezreket.

Egyébként szerintem a mai világban fel sem tűnik egy új autó,és igazából senkit nem is érdekel.

2015. márc. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Nah, úgy tűnik a kérdezővel egy rugóra jár az agyam. Én sem ülnék át az öreg Mercedesemből egy új szarba. Pedig megtehetném, még csak hitelt sem kellene felvennem. És igen, a hitel szívás, bármit is veszel rajta.
2015. márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mas meg az uj szarjabol nem ulne at a te oreg Mercidbe.


Nem vagyunk egyformak.

2015. márc. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
26%
akkor abba a zöccséges mercibe öregedj meg.......
2015. márc. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!