Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról,...

Mi a véleményetek azokról, akik deviza, stb hitelre vettek valami rettenet hulladék autót?

Figyelt kérdés

És úgy tudnak púposkodni benne az utakon, lenézve a régi, de megbízható járgányok tulajait, akik ne adj isten maguk szerelik az autóikat, és át nem ülnének valami új, pl Citroen szara pikasszó és társaiba, még ha nyernének is a lottón, akkor se.

Itt csak azokra gondolok, akik csak azért ülnek egy ilyen hulladékba, mert az új, és nehogy már vegyen egy régi, 18 éves német/japán autót. De olyan hülyék hozzá, hogy arra nem képesek, hogy utánanézzenek, mit akarnak venni.



2015. márc. 15. 05:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%
Egyáltalán,hitelre ne vegyen az ember semmit sem!!!
2015. márc. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%

Miert ne vehetne az ember hitelre valamit?


A hitel egy eszkoz, amit az ember hasznalhat, ha akar. A gazdasag nem mukodne hitel nelkul.

2015. márc. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"Tulajdonképpen megéri nekik az önteltségért,presztízsért bukni a százezreket."

Egy barátom 7 milláért vett egy Peugeot típusú autót. 6 millát már kinyögött, a bank még 10-et követel tőle! Egyébként a hitel azt az emberi tulajdonságot lovagolja meg, hogy miden mindig azonnal kell. Az ember nem szeret várni.

2015. márc. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én még soha egy autóra nem láttam kiírva, hogy hitelből vásárolták.


A bankokat viszont hanyagoljuk, mert nagyon elkanászodtak, Pszáf Karcsi ügyelt rá, hogy a befektetőket, és a hiteleseket is kifoszthassák. Tegnap kapott érte állami kitüntetését is, akárcsak az első számú uzsorás Csányi.

2015. márc. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Nekem mindegy ki mivel megy. Szerintem nem nézik le azt akinek régi, de jó karban lévő autója van. Nekem mind a két autóm új volt a mikor vettem. Toyota avensisem 17 éves, suzukim 8 éves. Egyik sem rohad, mindegyiknek jó a motorja, egyéb főbb alkatrésze. Nem érzem, hogy szükséges lenne cserélni. Tavaly a toyotát a feleségem le akarta volna cseréltetni egy újabb mazda 5-re. De az autószerelőm azt mondta hülyeség ezek sokkal megbízhatóbbak, mint az új autók, amiket már úgy gyártanak le, hogy 5-6 év után szétessen. 17 éves toyotán, vízpumpa csere volt, 2 db silenblokk, ékszíjcsere, vezérműszíj csere volt. Illetve égő, olajszűrő, egyéb szűrő cserék. Panaszom egyáltalán nem lehet rá.
2015. márc. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Egyébként a hitel azt az emberi tulajdonságot lovagolja meg, hogy miden mindig azonnal kell. Az ember nem szeret várni."

Ez így konkrétan azért nem mindig igaz.

Ingatlanon kívül max. termelő eszközre vennék fel hitelt.

Ingatlanra muszáj, mert nem tudom összespórolni.

Termelő eszközre meg azért éri meg, mert termelsz vele, hasznot hoz.

2015. ápr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!