Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire biztonsagos ha...

Mennyire biztonsagos ha valaki telkocsival utazik?

Figyelt kérdés
Nyiregyhazarol szeretnek Szegedre menni 3 eves gyerekkel.Vonatozni eleg maceras ezert gondoltam h megkerdezem h valaki utzott e mar igy.Mik a tapasztalatok.

2015. márc. 16. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A telekocsis oldalakon kapnak az autósok értékelést úgyhogy ha azt írják hogy jól vezet, jó társaság akkor az megnyugtató lehet. Csak olyat kell találnod akinek van gyerekülése. Szerintem ebből nincs sok főleg ha egyetemistát fogsz ki.
2015. márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt hat igen igazad van a gyerekulessel kapcsolatban.Neztem egy oldalon csak egy szemely abban az idoben de nincs rola semmi ertekeles sajnos.
2015. márc. 16. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozz az Oszkáron, szerintem jó közlekedési mód, de három éves gyerekkel nem feltétlen ajánlanám, hiszem azért egy gyereknek mások az igényei, mint egy felnőttnek, gyakrabban meg kell állni, esetleg bepisil stb.
2015. márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A sofőrnél még vannak értékelések, az egy dolog, viszont kitudja milyen útastársakat fogsz ki. Lehet, hogy idegesíti majd őket, ha esetleg sír a gyerek, stb. Bár én alapból nem használnám a telekocsit.
2015. márc. 17. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!