Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A kresz vizsgán azok a kérdése...

A kresz vizsgán azok a kérdések lesznek, mint a szakoe.hu-n?

Figyelt kérdés
Holnap fogok vizsgázni és eddig ott, gyakoroltam, de egyik ismerősömtől azt hallottam, hogy 10.000 különböző kérdés van az éles vizsgán, ami jóval több, mint a szakoe-n lévő kérdésmennyiség. Ez igaz?

#jogosítvány #KRESZ #kresszviszga
2015. ápr. 9. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
11ezer kérdés van az adatbázisbán, azt nem tudom a gyakorláshoz ebből mennyit adnak ki, de nem a kérdés -válasz bemagolas a helyes tanulási mód, ha a szabályokat megtanultad nem lesz gond az sem, ha eddig még nem látott kérdés kerül éled a vizsgán. Forgalmi helyzetet kérdést, ha nem rontasz nagy baj nem érhet, aki egy pontos kérdésekbol is 10 hibapontokat fölött írja a tesztet, meg is érdemli a bukást - nem szabad addig vizsgára jelentkezni, amíg otthon folyamatosan nem megy a tesztelés. 1-2 hiba alkalmanként becsülhető, de ha otthon is 8-9 hibával tesztel a tanuló, az vizsgára kevés.
2015. ápr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nemrég csináltam a kreszt motoros jogsihoz, de kb pont ugyanazok a kérdések voltak. Van kb 100 kérdés abból dobja össze (megcsináltam a tesztvizsgát kb 50X de ugyanazokat dobálja, szal nem hinném, hogy 10 ezer kérdés lenne)
2015. ápr. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ma írtam meg nagyjából a kérdések felével már találkoztam szakoe-n, átmentem. :D
2015. ápr. 10. 13:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a 11ezer kérdés mese. Az oktatónk is megmondta, hogy akkor napokig kellene teszteket töltögetni, hogy ne adja be folyton ugyanazokat a kérdéseket.
2015. ápr. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!