Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy ha Veszprémből...

Az igaz, hogy ha Veszprémből Balatonfüredre megyek autóval akkor már 10 napos matricát kell vennem 3000 ft-ért?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor a további információkat hol tudom elérni?

2015. ápr. 12. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ki mondta ezt a marhaságot? Ránéztél a térképre? Van autópálya Veszprém és Balatonfüred között?
2015. ápr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Aki képtelen értelmezni az autópályadíj fogalmát, vagy rákeresni, annak kell a 10 napos matrica Veszprém-B.füred között!

:D


[link]


Ott kell díjat fizetni, ahol a linkelt térképen piros csíkot látsz.

2015. ápr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Bizony úgy van, ahogyan Benedict mondja, neki kell utalnod az autópálya árát, nekem pedig a butasági adót, privátban írom a számlaszámom, az összeg ugyanannyi, mint a pályamatrica ára :D
2015. ápr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Szabó Jenő!


Olyan buta vagy, mint egy teherautónyi gárdista!

Ha saját néven regisztrálsz, akkor legalább ne írj privát levelet! Ha netán mégis írsz, akkor ne olyan trágár hangnemben mint azt tetted.


Te buta kőműves, te!


Most menjek át és rúgjalak seggbe, a tahó hangvételű levél miatt?


Kommentben jöhet a bocsánatkérés, mert privátot már nem tudsz írni!

2016. máj. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Természetesen mielőtt letiltottalak a gyönyörű hangvételű leveleidet lementettem, és - mivel az egyik életveszélyes fenyegetést is tartalmaz aminek a büntetési tétele 2 év - megküldöm az illetékes szerveknek.

[link]

[link]

2016. máj. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is kaptam ilyen szép üzeneteket! :)


Egyébként meg nyilván nem lát bele senki miniszterelnökünk fejébe, de egyelőre nincs olyan törvény, ami személyautók számára fő- és annál alacsonyabb rendű utakat fizetőssé tenne. Szóval akárki akármit is gondol, attól te még ugyanolyan buta maradsz, ha nem sikerült értelmezni a "fizetős út" fogalmát.

2016. máj. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!