Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » II. Szépvölgyi úton Daubner...

Dán Ildikó kérdése:

II. Szépvölgyi úton Daubner Cukrászda garázs kapuja előtt (nem kijelölt parkolóhely) parkoltam be 18 óra előtt 11 perccel. Már nem dobtam be pénzt, mert ilyen kis időre nem ad ki jegyet csak másnapra.9 perccel 18 óra előtt jogosan büntettek?

Figyelt kérdés
Büntethet-e a parkolóőr olyan helyen, ahol egyébként nem is lehetne megállni, mert a kapuban ott volt a várakozni tilos tábla? Mivel tudtam, hogy ott már nem lesz mozgás, bátran odaálltam.

2015. ápr. 24. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem büntet, pótdíjaz.


Ha ügyesen fotózott, akkor még jogos is lehet, de egyébként pont a zónahatár előtt van a kapubejáró:

[link]

2015. ápr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Alex Fly ***** válasza:
59%

Miért, az jobb, ha sünt hív és az büntet tilosban parkolásért?

Ha egyszer elismered, hogy szabálytalan voltál, akkor szépen kifizeted és legközelebb jobban meggondolod, megér-e ennyit.

2015. ápr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Azért 1-2 fellebbezést megér az ügy.

Engem egyszer késő este büntettek meg az egyik rakparton, ahogy parkoltam 100 autó között x. helyen. Befizettem, de utána pont hallottam, hogy a parkolóőrök vaktában is büntetnek. Odarakják a papírt mondjuk 10 autóra és ha csak 1 nem vitázik és befizeti már jön a jutalék.

2015. máj. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!