Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerinted megérdemelné a...

Szerinted megérdemelné a BUNKÓ HONDÁS, hogy ne fizessék ki neki a biztosítási díjat?

Figyelt kérdés

Tegnap egy hondás mozgássérült parkolóhelyre állt, a lopósautó szerelvénye rászakadt. A biztosító biztos fizet neki ezek után.

[link]



2014. márc. 27. 18:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
Nem.
2014. márc. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem!
2014. márc. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

A biztosító fizetni fog, a szabálysértés és a munkahelyi baleset két külön dolog!


Egyébként ne ítélj, hogy ne ítéltess!

2014. márc. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Jogtalanul elfoglalt bunkó módon egy mozgássérült parkolóhelyet. De nemhogy nem vitték el az autóját, még ő lett a sértett. Kár, hogy nem BMW volt az az autó, mert akkor most cikkezne róla az origó a zsindex meg az összes szennylap hogy mekkora bunkó. Szerintem ez is megérdemelné.
2014. márc. 27. 21:18
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Én ezt az egész lopós autós szarságot tiltanám be. De örökre. És börtönbe zárnám azt aki kitalálta. Ugyanis nem tudom elképzelni, hogy még ha minden szerintük rendbe is megy, nem okoz legalább apró karcolást a fényezésen ahogy ráfeszül az a szar kötél vagy mi. Meg nem hiszem, hogy a lopós autós olyan rohadt finoman bánik vele. Persze ha valami gazdag köcsög akkor megérdemli, rohadjon meg, legyen neki is szar. De ez egy full átlagos autó.
2014. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

"Jogtalanul elfoglalt bunkó módon egy mozgássérült parkolóhelyet."


Úristen, elfoglalta vmi kamukártyás elől, mekkora tragédia...

2014. márc. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
két külön dolog. én is azon a véleményen vagyok, hogy elég "veszélyes" ez a lopóautós elszállítás...persze teljesen egyértelmű a dolog, hogyha valami rossz helyen áll, akkor az akkor is rossz helyen fog állni, miután megbüntették.
2014. márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nekem még egy ilyen autó ára is sok. A számomra ez is egy gazdag köcsög. Elég drága egy ilyen autó. Ismerem ez egy nem túl régi Honda.

Nekem nem az fáj, hogy vannak olyanok, akiknek nálam több pénzük van és tudnak venni és fenntartani egy ilyen autót, legyen az Honda, LExus, BMW. Nem hogy nem fogok, nem is tudok venni ilyen autókat.

DE!!! Amit csináltok az kettős mérce. Nektek telik egy ilyen autóra, ezért együtt éreztek vele és véditek. De ha egy drágább autó volna amit ti sem engedhettek meg akkor már rendben lenne hogy betörte a tetejét ugye??? Még örömmel mennétek ti is baseball ütővel betörni a maradék ablakokat is.

Kettős mérce nélkül, elfoglalt egy mozgássérült helyet. Nekem sérült a lábam. Ha nekem lenne dolgom és pont meg kellett volna állnom a közelben a 300000 forintos autómmal, akkor állhattam volna én ahová csak tudok, mert minden parkolóhely foglalt, a mozgássérült helyet meg egy ilyen kötsög foglalta el.

Vigyék is el onnan. Ha máshová áll, ahol nincs útban és úgy szabálytalankodik vagy nem fizetett a parkolásért, akkor rendben rakjanak rá kerékbilincset.

Megsérülhet? Akkor csak húzzák odébb, ahol nem foglalja egy mozgássérült elől a helyet!

2014. márc. 28. 15:40
 9/19 anonim ***** válasza:

Az a bajod, hogy irigy vagy és túl sok kuruc.info-t olvasol! (zsindex)


Ha úgymond sérült a lábad és van roki kártyád, akkor gyakorlatilag ott állsz meg ahol akarsz!


De ugye veled még nem történt olyan, hogy eldugtad a kártyádat és elfoglaltad az egészségeseknek fenntartott helyet?

:)

2014. márc. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

A kettős mércés megítélésre és a szabálytalankodásra akkor sincs mentség.

Nem tudom már, mikor parkoltam utoljára rendes parkolóhelyen önszántamból. A mozgássérült helyek a bejáratokhoz közel kerülnek és elég szokott lenni annak a néhány sérültnek. Olyan volt már, hogy elfoglalta egy ilyen sajnálni való, rendes átlagautós ember és nem csinált vele senki semmit, csak mert nem Audi, Porsche, BMW volt. Az lesz a vége, hogy a ku2va anyámat, mert mozgássérült vagyok?

2014. márc. 28. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!