Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy kell parkolni 1-sbe...

Hogy kell parkolni 1-sbe benzines autóval?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem a vezetést, eddig dízeles autóval tanultam. De most benzinesre váltottam.

Hogy kell leparkolni vele? Visszaváltok 1-esbe és felengedem a kuplungot és a gázt. Majd a parkolóhelyhez érve benyomom a kuplungot és szépen lassan begurulok?



2015. máj. 19. 07:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Tudtad, hogy a régebbi típusú csöves tévék távirányítóját ugyanazzal az ujjaddal kellett megnyomni, mint a mai LCD tévékét?

No, a benzines és a dízel autók leparkolása között pontosan ugyanannyi a különbség.

2015. máj. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
én azt nem értem a gázt miért akarod felengedni?azt nyomni kell :D
2015. jún. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
keresel egy arra alkalmas helyet, kiteszed az írányjelzőt, megállsz, körbenézel hogy nem jön senki, széplassan adszneki gázt, 1000-1500as fordularszámig és finoman engeded a kuplungot a fogáspontnál megtartod és tekered a kormányt. :D
2015. szept. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!