Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Splitbe autóval autópálya...

Kula bá kérdése:

Splitbe autóval autópálya nélkül, közúton?

Figyelt kérdés
Ment már valaki Split felé közúton? Az autópályát el szeretném kerülni a horribilis árak miatt, nekem megérné a plusz 3 óra utazás 15000 Ft spórolással. Mit gondoltok?

2015. máj. 25. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenki maga ossza be az idejét, pénzét. Ha ott mentek , legalább pitvice felé menet meg tudjátok nézni azt is ha erre az útvonalra gondolsz.
2015. máj. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én akkor már Bosznián keresztül mennék a helyedben, az szép környék!
2015. máj. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha írsz valami fórumba - vagy keresel imeserőst - tudsz szerezni a pályára ENC boxot, amire jár a 33% szezonális kedvezmény, akkor már csak 10 000 a pályadíj.
2015. máj. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bosznia talán túl szerpentines és sem időben, sem távban nem jobb a google szerint. Pitvicén keresztül vinne a gugli, biztos az is szép! Amúgy milyen forgalomra kell számítani (főszezon, szombat)? Nettó 10.5 óra lenne az út BP-ről, mikor lenne érdemes indulni, ha legkésőbb szombat kora este szeretnék Splitbe érkezni? Éjszaka gondolom kisebb a forgalom, nappal viszont látni is valamit...
2015. máj. 25. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs arra nagy forgalom, nem lenne rizikós.
2015. máj. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ugye most csak viccelsz? Bosznián 200 kilométerrel rövidebb.
2015. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocs elnéztem, csak 50 kilométerrel rövidebb. de én tuti pályán mennék.
2015. máj. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!