Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Meddig érvényes a forgalmi...

Meddig érvényes a forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés

A kresz és a forgalmi már tavaly októberben sikerült,de az elsősegélyt nem tudtam megcsinálni.Külföldön voltam egész mostanáig,egy egyetemi ösztöndíjal kimehettem az egyesült államokba,ezt nem akartam kihagyni.

Haza jöttem és tegnap meg is csináltam az elsősegély vizsgát.

De érvényesek még a vizsgáim?

Ugy hallottam ,hogy a közlekedési felügyelethez kell bemenni igazolásért.Tényleg oda kell bemenni?


2015. máj. 27. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:

A KRESZ vizsga két évig érvényes. Egy hónapon belül sikerült a teszt és a gyakorlati vizsga is? Mert akkor ráérsz 2016 októberig.

Tényleg az NKH-hoz kell menni a vizsgaigazolásért.

2015. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem egy hónapon belül.

Mert miután megvolt a KRESZ vizsga,alapból 3 hét kimaradt mert az oktatóm szabadságra ment.Utána ugye az órák stb. kb 2 hónap volt a 2 vizsga közt.

És ott a közlekedési hatóságnál sokáig tart ezaz igazolás kérés? Csak mert holnap egyetemre megyek vizsgára és ha úgy van akkor előtte beugornék.

Bocsi,hogy ennyit kérdezek és köszönöm szépen :)

2015. máj. 27. 19:42
 3/4 anonim ***** válasza:

a forgalmi vizsgával kvázi megvan a jogsid. az elsősegélyvizsga nélkül pusztán az igazolást nem adják ki. lényegében akármikor megcsinálhatod, annyi, hogy a jogsin a forgalmi vizsga időpontja fog megjelenni, tehát tavaly októbertől lesz érvényes, és onnan számított 10 (?) év múlva jár le a jogosítványod.


És igen, a felügyelethez menj vöröskeresztes vizsgaigazolással, bizonyítványoddal. kapsz egy vizsgaigazolást, amit az orvosi alkalmasságival egyetemben kell az okmányirodába vinni.

2015. máj. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2015. máj. 28. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!