Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy vegyek autópalya matricát?

Hogy vegyek autópalya matricát?

Figyelt kérdés

Életemben először fogok Keszthelyre menni autópályán legalábbis úgy hogy én vezetem le a kocsit. Hogy vegyem meg a matricát? Az én elképzelésem: Bemegyek a benzinkutra Budapest terueleten a városban akárhol, megveszem és beirják a rendszerbe én pedig már vígan autózhatok is. Országos matricát veszek, ez akkor az egész országra érvényes tehát nem kell ezer megyére venni külön. Lehet buta kérdés de konkrét matricát már nem adnak ugye? Csak beirják a rendszerbe és az alapján meg van.

Köszönöm szépen előre is a válaszokat! :)

Ja és még az a kérdésem hogy jól néztem a tíz napis országos matrica 3ezer Ft?

20f


2015. jún. 22. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Kerekítve valóban 3000 Ft. Pont úgy történik, ahogyan írod. Arra figyelj, hogy ne tévesszék el a rendszámot, s őrizd meg a számlát!
2015. jún. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, köszi szépen.
2015. jún. 22. 12:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Neten is meg tudod venni, sokkal egyszerűbb és gyorsabb: [link]
2015. jún. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!