Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Várható-e büntetés, mert...

Várható-e büntetés, mert utólag vettem matricát?

Figyelt kérdés
A debreceni elkerülőre felhajtottam véletlenül,(M35)és az első benzinkútnál vettem matricát Debrecenbe,a matrica 10-napos,de vissza már nem ott jöttem,tehát egy 2-3km-t menten összesen.Várható-e büntetés?Még annyit hogy kis teher futóval.Vagy esetleg méltányolják hogy fél órán belül megvettem?

#büntetés #autópálya-matrica #utólagos autópálya matricavásárlás
2015. márc. 28. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha volt ellenőrző pont vagy ellenőrző autó akkor bizony még a gatyád is lekaphatják rólad...
2015. márc. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ! Nem írtad mennyi idő telt el a felhajtás valamint a matricavásárlás között. Egyéb iránt nem tudom mennyire ismered azt az útszakaszt, de ha nem találkoztál kamerákkal vagy a matricás autóval, akkor simán megúszhatod.

Ha találkoztál bármelyikkel is, akkor pedig a eltelt idő fog számítani.

2015. márc. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Várható, de nem 100% hogy kapsz is csekket, mert lehet hogy a rendszer két frissítési időpontja (már óránként) között jártál arra. Mindenesetre nem írígyellek most pár hétig.
2015. márc. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a felhajtás és a matrica váltás között kb.20 perc telt el,mert ahogy a 4-es főútról rá mentem,a METRÓ árúházig mentem,és ott vettem a kútnál matricát.
2015. márc. 28. 19:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor te most felmentél a 4-esről és lejöttél a 33-asnál?
2015. márc. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
így van,a 4-es ről a 33-ra mentem.
2015. márc. 28. 23:37
 7/8 anonim ***** válasza:
mindenki jobban jár
2015. márc. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ezt nem értem hogy mindenki jobban jár!
2015. márc. 30. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!