Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki Debrecenben...

Van itt olyan, aki Debrecenben tette le az elsősegély vizsgát? Mi a menete?

Figyelt kérdés
Mennyire veszik "komolyan" a vizsgáztatók? Hány vizsgáztató és hány vizsgázó van bent egyszerre? Kötözni kell? "Véres" cuccokkal kell dolgozni (vagy képpel)? (Utóbbi esetben gáz elájulni?) Lélegeztetést orrba vagy szájba kérik (mi a tanfolyamon orrba tanultuk)? Bármi infót szivesen veszek!

2015. jún. 27. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kettesével mentek be, lesz újraélesztés, vigyázz, hogy ne nyomd nagyon a babát, max 4-5 cm-re, mert ha mélyebben nyomod akkor szólnak. Orrba kell lélegeztetni természetesen. Utána elvileg stabil oldalfektetés lesz, bár tőlünk nem kérték, de rajta volt a kártyán, utána pedig egymáson bemutatjátok a tételt amit kihúztatok. Nálunk mindkét vizsgabiztos bent volt, általában csak egy szokott. Az egyik nagyon szigorú ember hírében állt, de nem buktatott meg senkit, pedig volt aki bent volt 25 percig is.
2015. jún. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Először is ku rva sokat kell várni, aztán lesz bent egy kövér nő, meg egy ge ci vizsgabiztos aki ló faszt nem segít csak flegmázik, ha elfelejted mondani, hogy "biztosítom a helyszínt", már megbuktat a nyo morék, ennyivel oda 6500 Ft meg egy 1 óra legalább. Ro hadjon meg a debreceni vöröskereszt, piszkos rablótársaság.
2015. jún. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
84%
Én ma voltam elsősegély vizsgán, és szerintem egyszerű volt, kb. 10 perc alatt levizsgáztunk. Két vizsgabiztos volt bent, és két vizsgázó. A várótérben mindig 10-15 vizsgázó volt egyszerre, és tetszés szerinti sorrendben mentünk be, tetszőleges párral. Én fél órával a kért időpont előtt már ott voltam, és úgy 40 percet vártam, mert kivártam a soromat, és nem tolakodtam be az előttem érkezők elé. Nálunk a páromnak újraéleszteni kellett (ő szájba lélegeztetett, mellesleg én is úgy tanultam, de úgy tudom orrba is ugyanúgy elfogadott), nekem pedig stabil oldalfektetést kellett bemutatnom. Utána egy kihúzott tételen található 2-2 kérdésre kellett válaszolnunk, pár mondatban (többet nem is mondhatsz, mert leállít a vizsgabiztos, hogy haladni kell). Én rontottam az egyik kérdésben, de azt mondta, hogy nem így van, és utána eszembe jutott a jó válasz, így nem buktatott meg. Kötözés nem volt, véres cuccokkal sem kell dolgozni, csak el kell tudnod mondani, hogy mit tennél ha erősen vérző embert találnál. Tehát szerintem nagyon egyszerű volt, teljesen lágyszívűek voltak, és kétlem, hogy bárki megbukott volna.
2015. jún. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) (Y) Én is ma voltam, aggódtam is rendesen, de nem volt semmi gond. Tényleg elég sokat kellett várni (Az én párom 11-re jött, és valamivel 12 után mentünk be), utánunk már nem sokan voltak, nem is nagyon gyilkoltak bennünket, egy pár dolgot elmondtam a tételemről, és leállítottak, hogy elég lesz. Mi mind a ketten újraélesztettünk. Szerencsére jó tételt húztam, úgyhogy nekem sem volt nehéz, de volt, aki megbukott (bár alig páran). Mindenkinek köszönöm a hozzászólást!
2015. jún. 29. 20:26
 5/5 FCBmadzsó válasza:
Mit húztál ,ha szabad kérdeznem?És mit válaszoltál?
2015. júl. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!