Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi az elsősegély vizsga...

Mi az elsősegély vizsga menete? Nehéz lesz?

Figyelt kérdés
Nem voltam gyorstalpalón, se, de régen rengeteget tanultam ilyet, versenyekre. A teszt is elég jól ment. Van miért aggódni?
2010. júl. 24. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lesznek a kötelező feladatok: lélegeztetés és a stabil oldal.

Aztán húzol egyet (vagy kettőt?), ott lesz a feladat. Valami fogást vagy kötést kell általában bemutatnod a szituáció alapján.

Amúgy nem nehéz, amikor voltam, csak a komplett hozzá nem értőket buktatták meg. Ha valami nem sikerül, akkor sokáig nyüstölnek érte. Én vagy 3-4-szer újrakötöttem az osztálytársam fejét, mert nem volt túl szoros a kötés (megfojtani azért nem akartam:D).

2010. júl. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha olyan vizsgáztatót fogsz ki, akkor nehéz lesz. Változtattak a rendszeren és most szigorúbbak mint azelőtt. Régebben nem is nagyon volt bukás, most már azért van rá példa.

Tanfolyamon én sem voltam, mert sotéra járok, de még így is azzal búcsúzott a vizsgáztató, hogy szerencsénk van, hogy jó napja van, mert egyébként mindenkit megbuktatott volna...

2010. júl. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És ezek a neten lévő tételek az elmélethez kellenek, vagy ezek mi a csudák?
2010. júl. 24. 14:29
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vöröskereszt-félére mész? Lehet megvannak még a tételek (valaki lopta nekem is, mert egyébként már nem nyilvánosak)
2010. júl. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg is van. Ide másolták be nekem a kérdésemre:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__egyeb-kerdesek__87..

2010. júl. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Milyen az a vöröskereszt féle? Bocsi, csak én ehhez nem értek. Csepelre mennék, gondoltam kapok egy időpontot és kész. Most már teljesen összezavarodtam. Tehát ezek a netes tételek kellenek?
2010. júl. 24. 15:16
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A vöröskereszt-féle az az amit a vöröskereszt szervez. Ha oda jelentkezel akkor valószínűleg náluk lesz a vizsgád :) Ezek a tételek csak oda jók.
2010. júl. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Gabriellax1x2 válasza:
100%

Egy kis frissítés 2015-ből.


Én ma voltam vizsgázni. Úgy érkeztem, hogy kb utolsó legyek. Utolsó előtti voltam, a vizsgabiztos és az adminisztrátor is fáradt volt. Stabil oldalfekvés az első feladat. Tök egyszerű...

Második az újraélesztés, én a babát alig tudtam felfújni :D meg segítséget sem kértem... nem számít, nem is rám figyeltek hanem arra aki a tételt mondta.

A tétel nagy részét a biztos mondta el. Volt két rövid kérdés, szavas válasszal.

Én elolvastam a könyvet kb 3*...de elég lett volna ha 1* olvasom el.

2015. aug. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De jófej vagy, hogy megírtad ezt, hátha valakinek hasznos lesz. :) Egyébként nálam, 2010-ben is ugyanez volt a helyzet, Csepelen. És igen, én is utolsók között mentem, senkit se érdekelt mit szövegelek.
2015. aug. 25. 14:38
 10/10 anonim válasza:
100%
Akkor remélem, holnap sikerülni fog! :)
2015. okt. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!