Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Így is válthatok oktatót?

Így is válthatok oktatót?

Figyelt kérdés
Már befizettem hozzá az összes órát, de már egy kezemen nem tudom megszámolni hány alkalommal mondja le az órákat. Más már vizsgázni megy, én meg még semmit nem vezettem! Így is lehet váltani? Nem veszik el a pénz?

2015. jún. 27. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

IGEN! Bármikor válthatsz oktatót!

Sajnos valamiért a nagyközönségben az van benne, hogy ez egy éltre szóló szerződés, miközben magán matek, magyar, nyelvtanárukat meg átverik, nem mennek, letojják, stb.


Akkor váltasz oktatót amikor akarsz!

Ha befizettél X összeget, akkor arról kell kapjál valami vissza igazolást, (gondolom a boltban sem hagysz ott pluszban 20 ezret, hogy majd valamikor levásárolod).


Kérsz egy áthelyezési kérelmet.

A jelenlegi oktatód KÖTELES visszafizetni neked azt amit pluszban befizettél.


HA esetleg írtál alá olyasmit, hogy oktató, illetve iskola váltáskor itt kell hagynod vagy be kell fizetned Y forintot, akkor az pech, mert ilyet nem lett volna szabad aláírnod, de akkor azt befizeted és már mész is tovább.

2015. jún. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak olyat mondtak, hogy ha időközben ott akarjuk hagyni a sulit akkor nem kötelesek visszafizetni semmit.
2015. jún. 27. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor meg lépj tovább!
2015. jún. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előre biztos nem szabadott volna kifizetni, mert akkor ha menet közben valami gebasz van megy a vita! Én havonta fizettem ki a levezetett órákat, szerintem ez a normális. Oktatót bármikor válthatsz, ha akadékoskodnak, akkor pedig megvannak a helyek, ahol hivatalosan panaszt lehet tenn. Nyugi ha próbálnak ba***kodni akkor megmondod, hogy hivatalos panaszt fogsz tenni egyből màs lesz a hozzá állásuk, de idáig sztem ritkán jut el a dolog. Te fizetsz a szolgáltatásért, jogod van reklamálni, ha nem jó az oktató.
2015. jún. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!