Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az oktató soha nem fogja azt...

Az oktató soha nem fogja azt mondani, hogy hagyjuk, mert reménytelen vagy?

Figyelt kérdés
Én nem akartam vezetni soha, a szüleim erőltették. Biztos voltam benne, hogy nekem nem fog menni. Már a sokadik alkalom után se tudok egyenesben maradni az autóval, nem tudom betájolni a felezővonalat meg az úttest szélét jelző vonalat, nem tudok váltani, nem megy a finomkodás sem, nem tudok finoman lelépni a kuplungról, az a szerencsém, hogy dízeles a kocsi és nem fullad le, nem megy az, hoy figyeljek a sebességre, a tükrökre meg figyeljem az utat is, a kanyarodás meg végképp nem megy, hogy tekerjem meg a kormányt balra, de már azonnal tekerjem is vissza meg a többi sok szar.Az oktató gondolom nem fogja mondani, hogy hagyjuk, mert pénzt kap érte.

2015. jún. 28. 14:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A benzint sehol nem szokták fizetni. Eleve nem megyek olyan helyre amelyik nem fizeti a bejárást.
2015. jún. 29. 23:03
 12/15 anonim ***** válasza:
De szokták fizetni. Ma Magyarországon pedig nem munkaerő hiány, hanem felesleg van, szóval valószínűleg oda mész dolgozni ahová tudsz. De most te komolyan ennyire aljának tartod magad, hogy nem tudod megcsinálni azt amit az emberek 99%-a?
2015. jún. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A szüleim is azt mondják amit te, de nem nekem való és kész.
2015. jún. 30. 00:05
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondta vizsga előtt az oktatóm, hogy keressek a környezetemben 4 olyan embert, aki BÁRMIBEN kevesebb, mint én... nekik van jogosítványuk? Akkor én mitől félek ennyire?

Igaza volt.

2015. jún. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ahogy nézem, te eldöntötted magadban, hogy neked ez nem megy. Mi lenne, ha megfordítanád a a dolgot, és aztmondanád magadnak, szeretek vezetni, menni fog ez nekem is? Az oktatót sok múlik, de neked is akarni kell!
2015. júl. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!