Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy menjek át az 5. forgalmi...

Hogy menjek át az 5. forgalmi vizsgán ahol már 2 vizsga biztos lesz?

Figyelt kérdés
Ennyi bukás után nagyon szégyellem magam meg parázok is mert hát nem kevés pénzbe fáj ez nekem de ha egyszerűen nem megy pedig a vezetéssel nincs gond megmondta a vizsga biztos is csak idegeskedek és akkor rontom el de lehet az oktató hibája is hogy nem készített fel rendesen
2015. júl. 4. 12:54
 1/9 Trafó1 ***** válasza:
90%
Vegyél be valami természetes alapú nyugtatót, pl valeriana relaxot, az idegeskedés miatt rontottál annyiszor.
2015. júl. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Ha valóban jól vezetsz, akkor az oktatóval van valami gáz, hiszen ezt tudni kellett volna vele együtt fejben helyretenni...

mert ha egy vizsgaszituációban ennyire ideges vagy, hogy nem megy, hogy fog menni majd, ha pl a gyerekeddel kell orvoshoz rohanni? Vagy ha temetésre kell menni... vagy bmi más stresszes szituban...

A vezetéshez fejben is rendben kell lenni.


mondjuk azt írod, hogy "az oktató hibája is hogy nem készített fel rendesen"... tehát akkor most megy a vezetés, vagy nem???

2015. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem rossz ötlet lehet kipróbálom de igazság szerint már arra is gondoltam hogy vizsga előtt pár órával megiszok 1 felest nem többet hátha jó lesz alapon
2015. júl. 4. 13:20
 4/9 A kérdező kommentje:
a vezetés megy legalábbis én úgy érzem meg mások is utaltak rá én arra gondoltam hogy az idegeskedés leküzdésében is segíthetett volna de nem tette
2015. júl. 4. 13:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Felest ne igyál, mert az már önmagában buktató indok lehetne. Ha nagyvárosban vezetsz (pl. Budapest), intézd el, hogy vizsgázhass valahol máshol.
2015. júl. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha felest iszol, akár még börtönbe is kerülhetsz, ha netalántán balesetezel. Nem beszélve arról, hogy a keletkezett károkat is neked kell megfizetned. Aláírsz egy lapot az elején, hogy semmilyen tudatmódosító szer nincs a szervezetedben.
2015. júl. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

semmiképp ne igyál!

nagyon rossz ötlet.

2015. júl. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

el kell felejteni az egészet...én is abban a helyzetben voltam...5.-re sikerült. nálam is elsősorban az oktatókkal volt gondom...az első nem volt valami nagyon penge, 2. bukás után váltottam, de akihez kerültem, az meg egy ingerült f_szfej volt...hiába tudott ő is arról, hogy az előző oktatóm mi mindenre volt jó(vagy épp nem volt jó...), állandóan ordított velem, hogy hát ezt nekem tudnom kéne stb., hülyének nézett, ahelyett, hogy nyugodtan elmagyarázta volna a dolgokat...2x ismét megbuktam. utoljára annyi szerencsém volt, hogy ez az oktató egy kisebb baleset miatt ideiglenesen munkára alkalmatlan lett, így kaptam egy nyugdíjazott pótoktatót, és vele kb. 2-3 alkalom alatt, szépen nyugodtan minden olyan dolgot bepótoltunk, amiben esetleg bizonytalan voltam, és sikerült.

nyilván nem azt mondom, hogy nem én hibáztam, de ha mondjuk úgy nézzük, hogy már a 3. vizsgára is ő készített volna fel, teljesen nyugiban, akkor egészbiztosan megspóroltam volna 2 bukást.


mondjuk ez még 3 éve volt, amikor nem volt még összevonva a rutinnal, de mind1 végülis. lényeg, hogy ne foglalkozz azzal, hányan ülnek mögötted, de ezt csak természetesen, mert ugye ha görcsösen próbálsz nem rájuk figyelni, akkor abból is hiba lesz.

2015. júl. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én gelsemium 15 ch-t próbáltam, azt hiszem bevált, mintha kicsivel lazábban vezettem vele.
2015. aug. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!