Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgan kisebb...

Forgalmi vizsgan kisebb javitasert is vonnak le pontot a parkolasnal? Vagy egy ket kisebb javitas belefer?

Figyelt kérdés
2015. júl. 5. 21:35
 1/9 jackson666 ***** válasza:
3 szor lehet probálkozni ha nemsikerül akkor bukta
2015. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem elvárás, hogy első próbálkozásra állj be, nyugodtan lehet javítani, korrigálni, de közben nem akadályozhatszor indokolatlanul, s főleg nem veszélyeztethetsz. Félreértések ebből szoktak lenni, javítani lehet, de ha a vizsgabiztos úgy ítéli meg még is buktathatja a vizsgázót, ha azt teljesen tanácstalannak látja, vagy átgondolatlan kapkod.
2015. júl. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
koszi. am arra gondoltam h pl hatra nem eleg egyenes es emiatt kicsit elore majd egyenesbe hozva visza:)
2015. júl. 5. 22:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Olyan esetben nyugodtan kimehetsz messze, egyenesbe állsz, s már csak vissza kell tolatnod... A lényeg, hogy a manőverrég ne zavarj, ne akadályozz másokat, de az egyenesbe kiállás, visszatolatás sokkal praktikusabb javítás, mint szűk helyen fészkelődni.
2015. júl. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
koszi remelem osszejon:) persze az sem artana ha nem lenne tele minden biciklissel:)
2015. júl. 5. 22:37
 6/9 anonim válasza:
Egyszerűbb nagy gázzal berántani ellenkező irányba és visszahúzva kézifékkel be tudsz állni. De vigyázni kell, mert hátsó kerekesnél nem szabad gázadás közben kéziféket használni, mert nem tesz jót a difinek.
2015. júl. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

koszi aki irt. sikerult szerencsere 1 hiba ponttal

megcsinalni:) most mar csak egy millio kellene a kocsira ..:) de ami kesik nem mulik vagy mi... de am az bosszanto amikor megyek szabalyosan a parkoloba es egy masik tanulo kocsi a semmibol bevag elem... meg jo hogy figyeltem.. es raadasul o is vizsgazott... nem tudom mire gondolt a csoka

2015. júl. 6. 16:50
 8/9 anonim ***** válasza:
A "kisebb javitasert" mit jelent? Csak a tükröt csaptak le vagy a fényszóró is odalett? :)))
2015. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
idoben lefekeztem hala az egnek:) am arra ertem h beallok ferden elore jovok majd egyenesbe hozom. de ennyi bele is fert
2015. júl. 12. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!