Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történik, ha...

Delha kérdése:

Szerintetek mi történik, ha nem fizetem meg a német rendőrség által küldött bírságot?

Figyelt kérdés
Egy gyorshajtást igazoló foto alapján kaptam ajánlott levèlben egy sekket,rajta 108 euro összeggel. Ezt nem fizettem be, majd kaptam egy újabb sekket már 118 euro összegről. Na mondtam az anyátokat.....

2015. júl. 11. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Emelkedni fog az összeg.
2015. júl. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A sajátodat nem szidtad, amikor gyorsan hajtottál???


Nem tartottad be a szabályokat, lebuktál, megbüntettek. Fizesd be, mert minél tovább húzod, annál rosszabbul jársz. Ebből nem tudsz jól kijönni.

2015. júl. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem fizeted be? Egy ideig küldözgetik az egyre emelkedő összegű csekkeket, aztán egyszer majd a behajtótól kapsz levelet. Olyankor ugye már illik megijedni, mert inkasszót kérhetnek, ingóságot árverezhetnek el vagy jelzàlogot jegyeztethetnek be az ingatlanodra. Ja és nem 100 euró értékben, hanem többszörös értékben.


Gondolod, működne a bírságok rendszere, ha a csekk kukába dobásával el lehetne intézni az egészet? Ne viccelj már.

2015. júl. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
van egy egyezmény az unió országaival ,amit magyarország is aláírt. a magyar állam behajtja,de,ha bírósági szakba kerül, már csak csücsülve rendezheted.
2015. júl. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!