Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapesten mennyit vártok...

Budapesten mennyit vártok mostanában, hogy B kategóriás jogosítvány megszerzésekor elméleti vizsga után megkezdhessétek a gyakorlatot? Április vége óta várok, nem sok ez?

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez k-rva sok. Én áprilisban kezdtem el múlt hónapban fejeztem be.
2015. júl. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Oktatótól is függ a dolog. Népszerűbb oktatókra sokat kell várni. Olyan pedig, akinél üres mindig a kocsi és azonnal fogadni tud... hát én elgondolkodnék azon, hogy miért nincs tanulója.


Ugyan nem Budapest, de én másfél hónapot vártam (protekcióval). Elméletről ugyanahhoz az oktatóhoz jelentkező tanuló majdnem 6 hónapot várt, hogy kocsiba ülhessen.

2015. júl. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik iskolánál vagy. Amikor elsősegély vizsgára vártunk mellettem ült egy csaj, aki 2 hónapja várt oktatóra a Csigavér-nél. Gondoltam is, hogy na szép lesz, ha hónapokat kell majd várni.


Mivel én egy kisebb Autósiskolánál vagyok, ezért már rögtön tudtak telefonszámot adni, amit felhívtam és rá egy hétre már mehettem is vezetni.


Attól is függ, hogy mennyi tanuló van, meg attól is, hogy te mennyire vagy rugalmas. Én csak munka után meg hétvégén tudok menni vezetni, nyilván nehezebb időpontot találni, mivel mások is akkor szeretnének.


Sajnos kevés az oktató és túl sokan akarnak tanulni.

2015. júl. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Èn teljesen megèrtem kicsit TÚL LASSUAK A DOLGOK lejelentettem èn is 2015.06.02.-n a tanfolyamot 14-22-ig kijàrtam. Elmondtàk HOGY ŐK NAJD INTÉZIK azonban 4 nap càrakizàs utàna 4 nappal kèsöbb èn is lejelentettem. Közöltèk, hogy ja nem is voltam lejelntve így 2015.08.10 kiemelem 08.10-re kaptam időpontot ès közbeben az egèssègūgyit (amit "szintèn elintèztek" letettem. Ès ha àtmegyek elsőre majd kocsira 2015.09.10 mehetek ès ha mindent a legnagyobb sebessèggel vègzek el 2015.11.09 lesz egy papirom ami 2015.12.22 lesz egy jogsi kàrtya. szerintem is sok...
2015. aug. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!