Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit mondjak az oktatómnak, ha...

Mit mondjak az oktatómnak, ha váltani akarok?

Figyelt kérdés
Az a baj,hogy ő az iskolavezető.Érdemes lenne átmenni másik autósiskolába?

2015. júl. 15. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha rosszul vezetsz, akkor mindegyik oktató ordibálni fog veled. Sajnos ők mind ilyenek. (gondolom, ez a gondod)
2015. júl. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vezetek rosszul.Kezdő vagyok,eddig 11 órám volt meg.A 4.óránál egyszer lefullasztottam és már mondta,hogy "ráérünk itt lenni egész nap".Már a 8.óránál hozzávágta a fejemet,hogy nincs semmi érzékem a vezetéshez,pedig nem követtem el semmi végzetes hibát.Még be sem ülök az autóba,de már elmondja,hogy nem kell mindenkinek jogosítvány.Soha semmire nem mondta még,hogy et jól csináltam.Kb.olyan mint ha azt hinné,hogy aki beül az autóba,az már egyből profi sofőr lesz.
2015. júl. 15. 22:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, ezek ismerős szövegek. Én is most tanulok, de egyre fogy a kedvem.

Ha váltani akarsz, akkor kerec-perec meg kell mondanod neki. Nincs más megoldás.

Ha gondolod, privátban mesélhetsz többet is.

2015. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Krisike2 ***** válasza:
78%
Bejelented hogy váltani akarsz, majd kupung, vissza kettő padló
2015. júl. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szólsz neki, hogy ez nem megy, én is váltottam, picit kiakadt, de ez van. Ha szar váltani kell, én anno Budapesten találtam egy jót, sosem kiabált, nem szidott le, pedig én is nagyon béna voltam.
2015. júl. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Te fizetsz, ő szolgáltat. Vagy meg kell vele beszélni, hogy normál hangnemben beszéljen veled, vagy simán megmondani, hogy úgy érzed, nagyon nem passzoltok össze, másik oktatót szeretnél.


Amúgy nem általános, hogy így beszéljenek az oktatót. A tanuló kocsi volt az első életemben, ahol volánnál ültem, és egész tanfolyam alatt 1x sem emelte meg az oktató a hangját, nem tett sértő, flegma megjegyzéseket, viszont cserébe rendesen oktatott és megtanított kocsival közlekedni.

Ennyi pénzért, ez a minimum, hogy végezte a dolgát.

2015. júl. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy nem esik jól, ahogyan beszél veled, és nem segít abban, hogy megtanuljon rendesen vezetni.

Én ugyanebben a helyzetben voltam, mikor tanultam, csak engem annyira bántott az oktatóm a szavaival, hogy szó nélkül átmentem másik oktatóhoz.

Annyira örülök, hogy meghoztam ezt a döntést, megszerettem a vezetést, és azóta már jogosítvánnyal a kezemben járom az utakat.. :)

2015. júl. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megtanulj* bocsi gyorsan gépeltem.
2015. júl. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
75%
Nekem is egy segg volt az oktatóm, akkor váltottam másikra. Ne hagyd magad, nem azért ül ott hogy hibáztasson, ordítson, meg baszogasson, hanem azért, hogy oktasson. Ha erre a feladatára nem képes, közöld vele, hogy alkalmatlan és hagyja ezt a pályát a pitsába! Az enyém végig cigizte, telefonálta, aludta(!) a két órás vezetéseket. Az volt állandóan, hogy az első órát le tudtam nyomni a Bp. forgalomban nagyjából tök jól, de a második órában, amikor kicsit fáradtam és lankadt a figyelmem elkövettem egy apró kis hibát, majd elkezdett bazszogatni, felrúgta az agyam aminek következtében megint hibáztam, majd utána jött még egy hiba, meg még egy, meg még egy. Egyszer félreálltam és leordítottam a fejét, hogy ezt azonnal be lehet fejezni és akkor átment csicskába és előjött, hogy jaaajjj, de hát csak kicsit gyakorolnunk kell, meg ilyen dumák. Otthagytam a geczibe és találtam egy kicsit dárgább drágább, de sokkal jobb oktatót. Az is rámszólt, ha hülye voltam - ezzel nincs is baj -, de emberségesen és tisztelettudóan tette és utána le is tudott lazítani, meg kicsit elütni a dolgot, amivel nekem is sokkal könnyebb volt a feladatomra figyelni. Sőt, iszonyatosan sok mindent ténylegesen tudott mutatni! Tehát jó tanár volt. Ingyenreklámot nem csinálok neki, ha kell a második oktató neve, akkor írj priviben és küldöm. De ne hagyd, hogy elvegyék a kedved a vezetéstől. (Nekem majdnem sikerült.) Sok sikert!
2015. júl. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!