Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan tudok valami GPS vagy...

Soshy kérdése:

Hogyan tudok valami GPS vagy térkép félét letölteni telefonra, Debrecenről?

Figyelt kérdés
Szeptembertől Debrecenbe megyek egyetemre, és nagyon nem ismerem a várost. Samsung telefonom van, és azon van navigáció, de azért kell fizetni, vagy kell hozzá internet. Egy olyan programot szeretnék letölteni, ami működik offline módban, nem kell hozzá internet, sem pénz. Valami GPS-nek örülnék a legjobban, ami mutatja is, hogy hol vagyok pontosan( persze, egy térkép is jó, csak azon nem tudom, hogy pontosan merre vagyok, azzal nem tudom bemérni a helyzetem)...Szóval, valami program név, vagy esetleg link jó volna :D

2015. aug. 19. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a HuMap nevű alkalmazást ajánlom. Nagy a térkép, sokat foglal, útvonalat nem terveztem még vele, de nagyon alap offline navigációra jó.


Megjegyzem a papírtérkép sem tudja, hol vagy, mégis évszázadokig elvoltak vele az emberek. Szóval ha nem tudod egy magyar városban a pozíciódat, nézz fel a sarkon a házfalra és megtudod, melyik utcán vagy. A térképen pedig van keresőfunkció, de egy Debrecen méretű városban anélkül is megtalálod az utcák zömét.

2015. aug. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
letöltöm, s megnézem :D köszi
2015. aug. 20. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!