Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerencsiek! Vasutallomasrol...

Szerencsiek! Vasutallomasrol hogyan jutok el a csokifesztre? Helyileg hol kerul lebonyolitasra?

Figyelt kérdés
Es ami megfontosabb, hogy tudok alkoholt bevinni? Fejenkent 1-2 uveg bor, meg vodka. Jo praktikak?

#alkohol #vonat #Szerencs #csokoladefesztival
2015. aug. 21. 20:26
 1/3 anonim válasza:
Érdekelne engem is.
2015. aug. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kijössz az állomásról, keresztben van egy utca. Jobbra indulsz, az első kereszteződésnél meg balra. Ez a főutca, ezen mész végig egyenesen. Lesz egy körforgalom, ezen is átmész egyenesen, onnan már látni a daj-daj kezdetét. A következő, lámpás kereszteződés az egyik bejárat, a nagyszínpad mögé érkezel. Hogy alkoholt lehet-e bevinni, nem tudom.
2015. aug. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyik ismerosomtol azt hallottam, hogy elvileg nem kutakodnak a taskaban. Viszont koszonom szepen az utbaigazitast!
2015. aug. 21. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!