Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nem értek az autókhoz, vezetni...

Nem értek az autókhoz, vezetni sem vezettem még. Érdemes elkezdeni a jogsit?

Figyelt kérdés

2015. aug. 23. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a jövőben szeretnél vezetni, akkor természetesen igen. Ugyanakkor ha meglenne a jogosítványod, és úgy se vezetnél semmit, akkor nincs értelme megcsinálni.
2015. aug. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem születtem úgy, hogy vezettem, és értettem az autókhoz :)
2015. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyien így kezdtük.Mindent érdemes elkezdeni. Sőt...neked örülnek, mert nem tudálékoskodsz..


úgyhogy bátran csapj bele...pénzt vigyél, meg orvosit...

2015. aug. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, érdemes!

én 32 évesen ültem először volán mögé. Nem mondom, hogy egyszerűen ment, de megvan, és szeretek vezetni.

2015. aug. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
PEsze, ha megvan rá a lehetőség, tedd le.
2015. aug. 24. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mihály89 válasza:
72%
Miért is ne érné meg.Én is most rendezem a jogsit 26 évesen.Az elején kb ugyanígy gondolkodtam mint te,két hónapja úgy ültem be először a kocsiba,hogy azt sem tudtam melyik a gázpedál,és melyik a kuplung.Most épp vizsga előtt állok,és már mondhatom,hogy elég jól megy a vezetés.
2015. aug. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Neked kell eldöntened. Nekem van jogosítványom, soha nem volt autóm mivel nem vagyok azért hajlandó dolgozni, hogy legyen egy autóm ami ahoz szükséges ,hogy be tudjak menni a munkahelyemre. Ha neked jó munkád, jó jövedelmed van nem okoz gondot megvenni fenntartani egy autót akkor mindenképpen érdemes megcsinálnod ki tudja lehet hogy te is szeretni fogod, én pl. nem szeretek vezetni.
2015. aug. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!