Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Fűnyíró motor vízszintes...

Fetya1010 kérdése:

Fűnyíró motor vízszintes tengelyűre átalakítása hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy gokartot vagy pocket bike ot csinálni fűnyíró motorral láttam is már ilyet, viszont nem tudom hogyan kéne megoldani a motor meghajtását fogaskerékre gondoltam de ha lehet így átalakítani ez lenne az ideális. Ha tudtok akkor linkeljetek egy videót mert nem igazán értek a szakszavakhoz. :D

2015. aug. 28. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben inkább valami kis kétütemű motorból származó blokkot szereznék be, az kevésbé allergiás a fizikai helyzetére, ráadásul alapból vízszintesen hajt ki és esélyes hogy egyúttal a váltó is kéznél lesz már.


Pannonia blokkal például láttam már egész szép gokartot, ami jól is ment.

2015. aug. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mindenképp ezzel a motorral szeretném de ha nagyon muszály akkor tényleg el gondolkodom a pannónián
2015. aug. 28. 22:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Erő tekintetében is sokkal jobban jársz, a legtöbb fűnyíró max 4-5 lovas, egy Pannonia tipustól függően meg 10-23LE között változott.
2015. aug. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legózás közben anno kúpos fogaskerékkel oldottuk meg ezt a problémát. Fontold meg.
2015. aug. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!