Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az utdij.hu szerint díjmentes...

Huzoro kérdése:

Az utdij.hu szerint díjmentes az M0 autópálya az M4 autóút és M3 közötti szakasza. A nagy felbontású képük viszont a korláttal elválasztott lehajtót (Fót felé) is fizetősnek jelzi! A lehajtó nem EU-s pénzből készült, - tényleg fizetnem kell?

Figyelt kérdés
Megye matricával elmehetek a szomszéd megye első első lehajtóig. EU-s utat tilos valameddig"?" fizetőssé tenni, de így több kilométert ellopnak belőle!

2015. aug. 30. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egész megyei matricás történet egy lopás, szóval ne aggódj amiatt a pár kilométer miatt.
2015. aug. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a lehajtó nem fizetős. Igaz szinte naponta járok arra, de nem emlékszem, hogy hol van kitéve útdíj tábla. Belinkelnéd a képet, hogy ne kelljen keresgélni?
2015. aug. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na jelentem a kedvedért ma reggel végig mentem a lehajtón.

A videót elfelejtettem archiválni, így nem tudom bemutatni. A lényeg, hogy végig úgy van kitáblázva, hogy a lehajtó nem fizetős, csak ha Budapest felé az M3 bevezetőn, vagy Nyíregyháza felé a pályán, esetleg az M0-son szeretnél menni, akkor fizetős. A kihelyezett táblák egyértelműen mutatják.

2015. aug. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az utdij.hu fizetőst jelez, ha matricát veszek és nem kéne az pénz kidobás, ha nem veszek és mégis kéne, rá.asztam. Miért nincs egy korrekt térkép?
2021. nov. 16. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!