Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kiszoktam járni motorral...

Kiszoktam járni motorral földutra és azt mondta hogy még egyszer ne menjek keresztül az utcán vagy különben bemegy a polgármester hivatalba és feljelent hangoskodásért Mit csináljak valamerre ki kell menni motorozni :D Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kiszoktam járni motorral földutra és azt mondta hogy még egyszer ne menjek keresztül az utcán vagy különben bemegy a polgármester hivatalba és feljelent hangoskodásért

Mit csináljak valamerre ki kell menni motorozni :D

Mit tegyek?


2015. szept. 6. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van jogsid, semmit sem kell tenned, és semmitõl sem kell tartanod. Ha nincs akkor inkább húzd meg magad amig le nem teszed
2015. szept. 6. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ki mondta ezt? A földút?


Egyébként marha egyszerű: szerelj fel olyan kipufogót, amiben van fojtás és nem remeg bele az ablak.


A feljelentéstől pedig ne félj, mert nyilván van jogsid, a motornak pedig érvényes forgalmija és műszakija.

2015. szept. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mz ts röl van szó

Voltak papirjai de kivonattam véglegesen!

Jogsim sincs.

Kipufogoval nem tudok mit csinálni!

2015. szept. 6. 08:54
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Ez esetben remélhetőleg fel fog jelenteni, kiderül minden, s jó kis büntetést sóznak a nyakadba, amit nagyon meg is érdemelsz.
2015. szept. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Ebben az esetben remélem, valaki alaposan megver, de úgy hogy anyád se ismerjen rád. Nem kell ide feljelentés.
2015. szept. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!