Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szeptember 21-én autóval...

Szeptember 21-én autóval szeretnék Röszkénél átmenni Szabadkára. Biztonságos 3 nőnek autóval közlekedni?

Figyelt kérdés

2015. szept. 11. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Miért ne lenne az?
2015. szept. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem, nagyon veszélyes. 3 nőnek SOHA nem lenne szabad autóval közlekedni.
2015. szept. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem biztonságos! A térségben rengeteg a rendőr, és a "Zsanett ügy" óta tudjuk mi történik a nőkkel, ha sok rendőrrel találkoznak!


Ugye nem volt komoly a kérdés?

2015. szept. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Paranoia?


Amúgy egyszerű szabály: Idegeneket nem vesztek fel / nem álltok emg nekik, és voilá.

2015. szept. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
76%

Horror. A migránsok az út melletti a bokorból fognak lőni rátok , eltalálják az autó gumiját , ti leálltok , azok odaslattyognak , majd kirabolnak titeket , elveszik még a ruhátokat is és pucéran mentek haza,


Ugye nem komoly a kérdés - kérdem én is ? :D

2015. szept. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

GPS legyen nálatok, mert ha eltévedtek és lementek Szaúd-Arábiáig, ott a nőknek tilos a vezetés.


Különben mit vártál? Azt, hogy ne menj, mert a gonosz migráns megsüt tűz fölött és megesz?

2015. szept. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nincs lezárva most a röszkei határ? Én is mennék arra, de mindenhol mást hallok..
2015. szept. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!