Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Rollerezni ciki 37 évesen?

Rollerezni ciki 37 évesen?

Figyelt kérdés
Megláttam, kipróbáltam, megtetszett. Akár munkába is járnék vele (vidéki, irodai munkahely, elegáns öltözetben). Esetleg típust tudnátok javasolni?

2015. szept. 16. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Sima utcai ruhába még azt mondanám hogy elmegy, de elegáns öltözetbe nem csak ciki de ízléstelen is.
2015. szept. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tényleg jó alternatíva, ezt még az irodába is beviheted és ledobod a sarokba. De tuti nagyon sokan furcsán fognak rád nézni, én nem járnék rollerrel. Pláne nem elegáns öltözetben. Ja és a vidékiek kicsinálnak még a pletykával is, tapasztalat.
2015. szept. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Miért lenne? Magadnak felelj meg, ne másoknak!!!
2015. szept. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy nemzetközi olajtársaságnál dolgozok "öltönyös" munkakörben. Nálunk sokan járnak rollerrel, mert praktikus és kifejezetten modern, trendi. Szóval egyáltalán nem ciki.
2015. szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En lattam mar kozepkoru embereket elegansan feloltozve rollerezni. Nekem nem tunt egyaltalan gaznak.
2015. szept. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként én sem tartom cikinek, de a munkába járást lehet, hogy passzolom. Típust tudtok javasolni? Decathlont néztem, azok jónak tűnnek, de hátha van más is.
2015. szept. 17. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!