Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha 12 éves vagyok, akkor nem...

Ha 12 éves vagyok, akkor nem fura kicsit hogy értem jönnek a sulihoz?

Figyelt kérdés
mert rajtam kívül mindenki egyedül jön-és megy el a suliból haza......

2012. okt. 12. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:

12 évesen? Van akit még 20 évesen is autóval visznek.

Nézd: ez hasznosság kérdése is, ha időben rendben van, akkor nincs baj, de ha emiatt nem tudsz lógni a barátokkal, akkor igen, komoly a probléma.

2012. okt. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

meg tudom számolni egy kezemen hányszor jöttek értem az iskolába szüleim, olyan volt hogy arrafele volt dolguk aztán akkor elugrottak értem, de hogy csak értem jöjjenek, nem nagyon volt.

mint ahogy az első válaszoló is írta, haverok szempontjából elég nagy hátrány lehet, de kényelemben élsz, nem buszozol/gyalogolsz

2012. okt. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát engem középsuliba minden nap anyám vitt kocsival :)

Suli útba esett a munkahelye felé, időben is jó volt nekem úgyhogy miért mentem volna több mint fél órával korábban busszal.(mondjuk a vicc hogy gyalog meg 20 perc az út :))

Viszont hazafelé általános 1 óta nem vittek haza rendszeresen...

2012. okt. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2012. okt. 13. 09:33
 5/7 anonim válasza:
Örülj neki. bárcsak engem is hazahoznának kocsival...
2012. okt. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Örülj neki! A felső tízezer is hozza-viszi a gyerekeit. A mai világban már annyira nincs közbiztonság, hogy szerintem ez a normálist szülői hozzáállás. Tudod hány ezer gyerek tűnik el évente?
2012. okt. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de az a ciki hogy a nagymamám jön értem :(((
2012. okt. 19. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!